reklama

Siostra nie do wytrzymania

Dołączył(a)
5 Czerwiec 2016
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam wszystkich :)
Mam na imię Marta i chciałabym poznać wasze zdanie na temat sytuacji w jakiej się znalazłam
Skończyłam 22lata, a moja siostra 23, do tej pory miałyśmy świetny kontakt, codziennie rano jadłyśmy razem śniadanie na mieście, potem ja jechałam do niej do sklepu, siedziałyśmy i gadałyśmy o wszystkim, bo zawsze miałyśmy takie samo zdanie na każdy temat. Ogólnie codziennie musiałyśmy się chociaż raz zobaczyć.
Wszystko zaczęło się zmieniać na początku tego roku - zaczęłam co parę dni wychodzić z jej sklepu z trzaskiem drzwi. Zaczynała mieć pretensje o jakieś błache sprawy itd. Na początku lutego zrobiła test i okazało się, że jest w ciąży. Wielka radość, bo bardzo chciała mieć dziecko, ja od razu kupiłam prezenty i gratulowałam. Ale humory nie zniknęły, zaczęło być jeszcze gorzej, w połowie lutego pierwszy raz od wielu lat się pokłóciłyśmy, ale to bardzo.. Nie wierzyłam, że moja Ola wykrzyczała wtedy te wszystkie okropne rzeczy, które dotknęły mnie aż do bólu, bardzo wtedy płakałam.
Kilka dni po tej kłótni oczywiście siostra się odezwała, bo pewnie zdała sobie sprawę, że przesadziła. Codziennie pisała, ale ja nie chciałam jej słyszeć. Potem wróciłam, dzień po dniu zaczynało być normalnie. I tydzień później znowu to samo... Kłótnia, wyrzuciła mnie z mieszkania, mówiła takie rzeczy, że nie mogłam w to uwierzyć. Tak jest do tej pory, ciągle się kłócimy, co powiem to jest źle, wypomina mi wszystko i mówi to co wie, że mnie zaboli.

Dziewczyny bardzo kocham moją siostrę. Nie mogę uwierzyć, że jeszcze rok temu była moją najlepszą przyjaciółką. Czy ciążka i hormony tłumaczą każde zachowanie? I te wszystkie wypowiedziane słowa?
Sama nie wiem kiedy zaczęłam jej unikać, bo się boję, że znowu mi powie coś bardzo przykrego. Jednocześnie za nią bardzo tęsknie, ale za taką jaka była kiedyś. Niestety mam wrażenie, że po urodzeniu dziecka będzie jeszcze gorzej.. już teraz wszystko ją denerwuje i o wszystko się czepia, a co jak będzie nie wyspana po urodzeniu synka?

Dodaję, że z nią rozmawiałam, mówiłam, że jest dla mnie bardzo niesprawiedliwa i to co mówi mnie boli. Był spokój na kilka dni, a potem znowu czepia się o wszystko i każde spotkanie sprowadza do kłótni..

Dziewczyny może macie takie doświadczenia? Najbardziej się boję, że Ola już zostanie taką osobą jaką jest teraz.. to mnie przeraża
 
reklama

sylwinia

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Kwiecień 2016
Postów
18
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
Moja bratowa jak była w ciąży również potrafiła być bardzo nieprzyjemna..ciężko coś poradzić, bo Twoja siostra musi nad sobą panować, a nei rzucać mięsem. A jej partner ne może z nią pogadać?
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Konkurs

Wygraj innowacyjny grzejnik wraz z montażem! Konkurs

Zgłoszenia przyjmujemy do 29/07/2019

Test

Przetestuj wózek Lila Maxi-Cosi

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/07/2019

Nowe pytania

Do góry