reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

siusiak czy pępowina? pomóżcie :)

Dołączył(a)
22 Marzec 2011
Postów
10
Hej
smile.gif

byłam dziś na USG, dzidziuś pięknie się prezentował, ładnie rośnie. Ustawił się akurat dupcią i nożkami i lekarz pierwsze co powiedział, że synuś będzie. Oglądał i oglądał i mówi, że ewidentnie wygląda to na siusiaka, jąderka nie zeszły jeszcze do moszny. Z drugiej strony może to być pępowina, która się zagięła. hehe i teraz nie wiem, jak myślicie? wygląda to na siusiaka? czy raczej nie bardzo?
big_grin.gif


na zdjęciu jest też nóżka zgięta w kolanie
smile.gif


buzka
kiss.gif
dzięki za opinie :)

6cabcc18b440ef1e.jpg
 
reklama
Gdyby byla to pepowina to powiedzialby .u mnie maly mial pepowine zawsze miedzy nogami i mimo ze czasem siusiakiem sie obrucil to i tak nie bylo widac . Pepowhna jest dluga i byloby widac gdzie sie ciagnie
 
no w sumie racja, nie wiem czy by się tak też zgięła :-) puki co rodzina się cieszy bo u nas same dziewczynki się rodzą :D
 
Przed chwilą patrzylam na fotke z usg mojego synka i obstawiam ze siusiak:) U mnie w rodzinie tez same baby a ja mam synka:)
 
reklama
Do góry