reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

siusiak czy pępowina? pomóżcie :)

U bas wyglądało to jak zdjęcie usg mamolki i gosi z badylem (ciekawy login :)) dokładną płeć poznałam w 23 tyg, a miała być dziewczynka :D

u was wydaje mi się że to pępowina....
 
reklama
Kiedyś pisałyście o tych wyrostkach :) znalazłam coś takiego hehehe

beztytuu1nw.jpg


beztytuu2ix.jpg


beztytuu3k.jpg


beztytuu4l.jpg



Nieźle podobne :D
 
ddixi dokładnie tego mi brakowało:)) To samo mówił mój lekarz - póki nie ma jajek nie da się stwierdzić płci (można zgadywać i jest 50%szans:)) stąd tyle chłopczyków,które w późniejszej ciąży zostaję dziewczynkami
 
Byłam w sobotę na usg połówkowym i okazało się że w brzuszku noszę najprawdopodobnioej córcię!!! :) czyli to na 1 fotce była chyba pępowina ... :)

a oto jak mała panna się do mnie uśmiechała.

dq1.jpg
 
Jak dla mnie siusiak ;) Na moim usg, dziecko sie bokiem pokazało i cos tam sterczy okrąglego miedzy nogami - jak dla ginki jąderka synusia ale równie dobrze powiększone wargi sromowe u dziewuszki ;) Ach .. ddixxi może następnym razem nam sie poszczęści ;) A co bardziej czujesz? Ja tam cały czas czuję,że to synek będzie i wręcz musiałabym sie przestawiac na dziewczynke jak by było inaczej ;)
Pozdrawiam
 
Już zaczęłam kupować wyprawkę dla dziecka.. i jak powiedziała mi ze dziewczynka to kupiłam różową pościel.... ale teraz się boję, że pójdę do lekarza i powie mi że jednak chłopak hehe i zastanawiam się, czy tej poscieli nie zamienić na jakąs neutralna :D
 
U nas co usg to zmiana płci. Do tej pory było 2:2, a teraz 3 głosy lekarzy za chłopcem i 2 za dziewczynką. Wg ostatniego zdjęcia ma być chłopak i raczej nie da sie tego ukryć, poza tym, że wygląda nieco inaczej niż większość siusiaków z netu ;) Dlatego się zastanawiam, czy to nie pępowina? Moja córa do 36tyg miała być chłopcem, wiec może stąd taki niedowiarek ze mnie ;) Z góry dzieki za opinie! ps. lekarz nie miał dopplera niestety, ale był pewien siusiaka :)

21tydz:
Ar12349 modified.jpgAr12349.jpg
 

Załączniki

  • Ar12349 modified.jpg
    Ar12349 modified.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 2 545
  • Ar12349.jpg
    Ar12349.jpg
    40,3 KB · Wyświetleń: 2 600
reklama
Do góry