reklama

Siusianie <zawstydzony>

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez isabela:), 1 Wrzesień 2009.

1. isabela:)

isabela:) Mamusia żabci :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    :zawstydzona/y:. Mam takie może troszke krępujące pytanie dziewczyny, ale czy wy też tak miałyście jestem w 7 tygodniu ciązy i na poczatku bardzo często latałam do łazienki a teraz juz coraz mniej, dodam ze lekarz dwa tygodnie temu jeszcze stwierdzil tylko pęcherzyk ciążowy a jutro idę na kontrole. Czy to normalne że mniej siusiam i czy to dobry znak ?

2. Inga_00

Inga_00 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    nie powinnaś się tym zamartwiać. to jak często lata się siusiu nie ma znaczenia. co prawda ta częstotliwość jest zwiększona ale zależy na jakim etapie. u mnie to było baaaaaaaaaardzo różnie. teraz jestem w 38 tc i szczerze mówiąc synuś już się przekręcił ale nie latam do łazienki za często. tak więc nie martw się, nie ma czym. pozdrawiam

3. reklama
  4. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To jest tak jak z mdłościami w zależności od organizmu rozna odczuwalność. Mnie w czasie ciąży możnabyło spotkać albo przy lodówce alebo w ubikacji bo tak mi mała na pęcherz parła mocno

5. Majsii

Majsii Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Każdy ma inaczej :) Ja latałam pierwsze 3 mieś co chwilę teraz już normalnie :)

6. judina

judina Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Nic się nie martw! Ja tak samo latałam ciągle siusiu dokładnie do 7 tygodnia, a potem wszystko wróciło do normy. Natomiast teraz (6 miesiąc) to znowu wraca :wściekła/y:

7. blumi

blumi Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Hej;-)
    Wydaje mi się , że na początku ciąży częste bieganie do ubikacji jest wynikiem hormonów, rozluźniają się również wiązadła , itd, itp. W późniejszej ciąży to już sprawka dzieciątka tzn . powiększa się macica a co za tym ucisk macicy na pęcherz. Wszystko jest książkowo - nie martw się , wszystko jest tak jak powinno być:-D:-D:-D Pozdrowionka;-)

8. 23marta

23marta Trójpak ;)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dokaldnie tak jest z tym sikaniem na poczatku ciązy i to jest jeden z objawow, a potem mija u jednych wczesniej u innych pozniej, nie ma reguly, w kazdym razie to nie jest zaden powod do zmarwtien :) No a potem to sie pojawia znowu jak juz macica jest tak duza ze uciska nam na pecherz

9. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    isabela ja mam tak samo tydzień temu latałam co chwilę a wnocy 3 razy wstawałam, teraz tylko 1

10. reklama
  11. AniaSm

AniaSm Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja wstaję średnio co godzinkę w nocy a w ciągu dnia nie sprawdzam ale bardzo często , ale to jest indywidualna sprawa każdego organizmu :tak:

12. jestesaniolkiem

jestesaniolkiem Nikodemowa mama '10

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja do poczatku 8 tc tez tak mialam... pzneij tydzien przerwy - bezobjawowy ( zero nudnosci i migren i latania do klopka)... teraz nawrot wszystkiego :/...

Poleć forum