reklama

Siusianie <zawstydzony>

Temat na forum 'Ciąża, poród, połóg' rozpoczęty przez isabela:), 1 Wrzesień 2009.

1. isabela:)

isabela:) Mamusia żabci :)

:zawstydzona/y:. Mam takie może troszke krępujące pytanie dziewczyny, ale czy wy też tak miałyście jestem w 7 tygodniu ciązy i na poczatku bardzo często latałam do łazienki a teraz juz coraz mniej, dodam ze lekarz dwa tygodnie temu jeszcze stwierdzil tylko pęcherzyk ciążowy a jutro idę na kontrole. Czy to normalne że mniej siusiam i czy to dobry znak ?

2. Inga_00

Inga_00 Zaciekawiona BB

nie powinnaś się tym zamartwiać. to jak często lata się siusiu nie ma znaczenia. co prawda ta częstotliwość jest zwiększona ale zależy na jakim etapie. u mnie to było baaaaaaaaaardzo różnie. teraz jestem w 38 tc i szczerze mówiąc synuś już się przekręcił ale nie latam do łazienki za często. tak więc nie martw się, nie ma czym. pozdrawiam

3. reklama
  4. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

To jest tak jak z mdłościami w zależności od organizmu rozna odczuwalność. Mnie w czasie ciąży możnabyło spotkać albo przy lodówce alebo w ubikacji bo tak mi mała na pęcherz parła mocno

5. Majsii

Majsii Fanka BB :)

Każdy ma inaczej :) Ja latałam pierwsze 3 mieś co chwilę teraz już normalnie :)

6. judina

judina Początkująca w BB

Nic się nie martw! Ja tak samo latałam ciągle siusiu dokładnie do 7 tygodnia, a potem wszystko wróciło do normy. Natomiast teraz (6 miesiąc) to znowu wraca :wściekła/y:

7. blumi

blumi Zaciekawiona BB

Hej;-)
    Wydaje mi się , że na początku ciąży częste bieganie do ubikacji jest wynikiem hormonów, rozluźniają się również wiązadła , itd, itp. W późniejszej ciąży to już sprawka dzieciątka tzn . powiększa się macica a co za tym ucisk macicy na pęcherz. Wszystko jest książkowo - nie martw się , wszystko jest tak jak powinno być:-D:-D:-D Pozdrowionka;-)

8. 23marta

23marta Trójpak ;)

dokaldnie tak jest z tym sikaniem na poczatku ciązy i to jest jeden z objawow, a potem mija u jednych wczesniej u innych pozniej, nie ma reguly, w kazdym razie to nie jest zaden powod do zmarwtien :) No a potem to sie pojawia znowu jak juz macica jest tak duza ze uciska nam na pecherz

9. aga0411

aga0411 szczęśliwa mama

isabela ja mam tak samo tydzień temu latałam co chwilę a wnocy 3 razy wstawałam, teraz tylko 1

10. reklama
  11. AniaSm

AniaSm Fanka BB :)

ja wstaję średnio co godzinkę w nocy a w ciągu dnia nie sprawdzam ale bardzo często , ale to jest indywidualna sprawa każdego organizmu :tak:

12. jestesaniolkiem

jestesaniolkiem Nikodemowa mama '10

ja do poczatku 8 tc tez tak mialam... pzneij tydzien przerwy - bezobjawowy ( zero nudnosci i migren i latania do klopka)... teraz nawrot wszystkiego :/...

Poleć forum