reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Siusianie <zawstydzony>

isabela:)

Mamusia żabci :)
Rozwiązania
0
:zawstydzona/y:. Mam takie może troszke krępujące pytanie dziewczyny, ale czy wy też tak miałyście jestem w 7 tygodniu ciązy i na poczatku bardzo często latałam do łazienki a teraz juz coraz mniej, dodam ze lekarz dwa tygodnie temu jeszcze stwierdzil tylko pęcherzyk ciążowy a jutro idę na kontrole. Czy to normalne że mniej siusiam i czy to dobry znak ?

reklama

Inga_00

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
nie powinnaś się tym zamartwiać. to jak często lata się siusiu nie ma znaczenia. co prawda ta częstotliwość jest zwiększona ale zależy na jakim etapie. u mnie to było baaaaaaaaaardzo różnie. teraz jestem w 38 tc i szczerze mówiąc synuś już się przekręcił ale nie latam do łazienki za często. tak więc nie martw się, nie ma czym. pozdrawiam

dib2

Mama Sary - 06.12.2008r.
Miasto
powiat mikołowski
Rozwiązania
0
To jest tak jak z mdłościami w zależności od organizmu rozna odczuwalność. Mnie w czasie ciąży możnabyło spotkać albo przy lodówce alebo w ubikacji bo tak mi mała na pęcherz parła mocno

Miasto
Elbląg
Rozwiązania
0
Nic się nie martw! Ja tak samo latałam ciągle siusiu dokładnie do 7 tygodnia, a potem wszystko wróciło do normy. Natomiast teraz (6 miesiąc) to znowu wraca :wściekła/y:

Rozwiązania
0
Hej;-)
Wydaje mi się , że na początku ciąży częste bieganie do ubikacji jest wynikiem hormonów, rozluźniają się również wiązadła , itd, itp. W późniejszej ciąży to już sprawka dzieciątka tzn . powiększa się macica a co za tym ucisk macicy na pęcherz. Wszystko jest książkowo - nie martw się , wszystko jest tak jak powinno być:-D:-D:-D Pozdrowionka;-)

23marta

Trójpak ;)
Miasto
Łódź
Rozwiązania
0
Nic się nie martw! Ja tak samo latałam ciągle siusiu dokładnie do 7 tygodnia, a potem wszystko wróciło do normy. Natomiast teraz (6 miesiąc) to znowu wraca :wściekła/y:
dokaldnie tak jest z tym sikaniem na poczatku ciązy i to jest jeden z objawow, a potem mija u jednych wczesniej u innych pozniej, nie ma reguly, w kazdym razie to nie jest zaden powod do zmarwtien :) No a potem to sie pojawia znowu jak juz macica jest tak duza ze uciska nam na pecherz

aga0411

szczęśliwa mama
Miasto
wlkp
Rozwiązania
0
isabela ja mam tak samo tydzień temu latałam co chwilę a wnocy 3 razy wstawałam, teraz tylko 1

reklama

jestesaniolkiem

Nikodemowa mama '10
Miasto
Poznań / Piątkowo
Rozwiązania
0
ja do poczatku 8 tc tez tak mialam... pzneij tydzien przerwy - bezobjawowy ( zero nudnosci i migren i latania do klopka)... teraz nawrot wszystkiego :/...

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
C Potrzebuję porady 10
Kate2106 Potrzebuję porady 7
Niesia_88 Trzylatki 7
naja Trzylatki 30

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry