reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siusianie <zawstydzony>

Hej:-) za to ja od początku ciągle latam,a w nocy to 4 razy-norma :szok: ,a do tego pić mi się też często chce więc może dlatego tez częściej siusiu,a najczęściej siusianie dotyczy pierwszych tygodni i ostatnich,widać taka moja uroda;-) i widac nie ma na to reguły.
Warto za to już teraz cwiczyć mięśnie Kegla,zapobiegniesz kłopotom z pęcherzem. Nietrzymanie moczu, czyli mimowolne popuszczanie go np. podczas śmiechu, kaszlu, większego wysiłku, to bardzo kłopotliwa dolegliwość poporodowa,ale nie tylko,już w ciąży może się pojawić,pozatym,ważnym ich zadaniem jest współudział w noszeniu ciężarnej macicy. Gdy mięśnie są mocne, ułatwiają dźwiganie ciężaru rosnącego płodu.
Wzmacniając mięśnie pochwy i krocza, przygotowujesz je do porodu.
A wiecie jak?: napinajcie mięśnie krocza tak,jakbyście chciały zatrzymać mocz-trzymajcie kilka sek. i rozluźnijcie i tak kilkanaście razy i kilka razy w ciągu dnia:tak: :-D
 
reklama
Do góry