reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Siusianie

Kate2106

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
4 Wrzesień 2018
Postów
123
hej dziewczyny, jesteście niezastąpione może i na to macie jakaś radę.
Mój tygodniowy syn prawie za kazdym razem przesikuje pieluchę. Nie wiem czy to ich kwesta czy tego ze ma siusiaka do góry? A może to normalne? Pomóżcie bo ciagle chodzi mokry :(
 
reklama
Przy zakladaniu pampka pilnuj aby siusiak był skierowany w dół ale tak jak pisała majuffka problem leży raczej po stronie pieluszki
Może używasz za mały albo za duży rozmiar? Jeżeli dziecko jest przesikane a pampers prawie suchy to jest za duży. A i wywijaj zawsze te falbanki przy pampersie (pomiędzy nóżkami) to też pomaga
 
Dzieje się tak tylko na boku, może powinnam mocniej zapiać. Dziękuje dziewczyny może spróbuje inne pieluszki
 
Dzieje się tak tylko na boku, może powinnam mocniej zapiać. Dziękuje dziewczyny może spróbuje inne pieluszki
Zapinaj tak żebyś mogła włożyć pomiędzy ciałko a pieluszkę od góry jednego palca, zbyt ciasno może być dziecku niewygodnie.
Spróbuj z rozmiar wiekszym/mniejszym może w tym tkwi problem
 
Dzieje się tak tylko na boku, może powinnam mocniej zapiać. Dziękuje dziewczyny może spróbuje inne pieluszki
Moj tez sie zasikiwal jak lezal na bokach jako noworodek. Najgorzej bylo w pampkach z lidla i z biedronki. Najrzadziej uciekaly siuski z pampersa premium. Moj byl chudy, mial chude nogi i bokami mu tam uciekalo po udkach, niezaleznie od tego jak dokladnie bym te pieluszki zakladala i wywijala falbanki. Mokry był przynajmniej 2 razy dziennie, czasem 5-6. Jak nabral cialka to problem sie rozwiazal.
 
U nas pojawił się ten problem gdy przyszla położna i kazała siusiaka unosić do góry. Każda pielucha przesikana. Wkurzylam się i zaczelam ponownie ukladac siusiaka w dół i było po problemie.
 
reklama
U nas pojawił się ten problem gdy przyszla położna i kazała siusiaka unosić do góry. Każda pielucha przesikana. Wkurzylam się i zaczelam ponownie ukladac siusiaka w dół i było po problemie.
Oooo, a ja od samego początku sama z siebie układam go do góry. Może spróbuje do dołu, bałam sie po prostu ze sie mocno przyklei do jajek
 
Do góry