reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skacząca beta

Ewelina271990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Lipiec 2017
Postów
328
Nie wiem może ktoś miał podobnie i ciąża została donoszona.Strasznie dziwnie skacze u mnie poziom bhcg.Raz jest za dużo potem jest za mało.Serduszko bije jak narazie.
Beta zaczęła się od
13.11-12
15.11-35
20.11-325
27.11-4652
01.12-6515
09.12-34831
15.12.53045
Z usg wynika 7tydz5dni.Jutro zapisałam się na kolejne usg zobaczyć co się dzieję.Dodam,że kilka dni temu i dzisiaj na papierze zauważyłam bardzo mało krwi jasna bardzo czerwona i to zawsze wieczorem i kilka razy razem ze sluzem cos brazowego.Już miałam jedne poronienie tylko wtedy pojawiło się najpierw plamienie na brązowo a za dwa dni już krwawienie.
Jak narazie mam brać luteine 2 razy dziennie i nospa.Może ktoś miał podobnie z tym skokiem bety a było wszystko dobrze...
 
reklama
Dla mnie dobrze rosnie.:-)
Skoro bije serduszko to wszystko ok.
Ja mialam bete robiona 3 razy co 4 dni
358...1008 i prawie 12 tys :-)
Pozniej juz rosnie duzo :-)
Do 13 tyg osiąga maximum ponziej spada ale sie utrzymuje
U mnie przy drugim wyniku byl pęcherzyk przy trzecim dzidziuś i serduszko. :)
 
Właśnie myslalam o Tobie i mialam pytac :-)
Widzisz mowilam ze wszystko dobrze :)
Wiem ze sie martwisz ale nie zakladaj ze ta ciaza tez bedzie powtorka :*
Dbaj o siebie ;)
Co do nospy to mi nie pomagala na bole brzucha czesto mialam takie jak na okres jak macica rosla jedyne co mi bardzo pomagalo to magne b6 :-)
A miałam duzo tych magnezow
 
Właśnie myslalam o Tobie i mialam pytac :-)
Widzisz mowilam ze wszystko dobrze :)
Wiem ze sie martwisz ale nie zakladaj ze ta ciaza tez bedzie powtorka :*
Dbaj o siebie ;)
Co do nospy to mi nie pomagala na bole brzucha czesto mialam takie jak na okres jak macica rosla jedyne co mi bardzo pomagalo to magne b6 :-)
A miałam duzo tych magnezow
Mi to często plecy bolą ja i tak mam z nimi problemy a teraz to całkiem mi dokuczaja...
 
reklama
Mnie od polowy ciazy bolaly czasem miejsca do spania nie moglam sobie znaleźć hehe w koncu to duze obciazenie dla kręgosłupa heh:) jeszcze jak ktos szczupły:)
 
Do góry