reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

Witam wszystkie przyszłe mamusie! My jesteśmy z Zagłębia. Dokładnie Dąbrowa Górnicza. Sympatika - całkiem blisko siebie mieszkamy!
 
reklama
No to, wreszcie ktos z Gdyni :laugh:!!! Na ulicach tyle zaokraglajacych sie brzuszkow a na stronie bylam tylko ja... czesc Rosa!!!
 
Anulka - całkiem blisko siebie mieszkamy i całkiem blisko siebie rodzimy - w odstępie 3 dni;) Pozdrawiam Ciebie i wszystkie styczniówki. Wróciłam w piątek znad morza - cały tydzień lało i wiało. Nie miałam więc dylematu czy się opalać:) Za to dzidek nawdychał się ze mną jodu, najadł rybek (swoją drogą jak to jest, że nad morzem ryby są droższe niż na Śląsku;). Cały tydzień ombacywałam też brzuszek starając się poczuć jakieś ruchy - podobno już można poczuć. Ja jakoś nie jestem w stanie. A Wy? A w ogóle to jakie to uczucie - to pytanie dla tych mam, które już rodziły? Podzielcie się tajemną wiedzą:)
 
sympatika: Ja przy pierwszej ciąży czułam ruchy dopiero w 19 - 20tyg. Teraz mój maluszek wariuje od przełomu 12-13 tyg. Poczekaj cierpliwie jeszcze trochę! To naprawdę niesamowite uczucie! Jak poczujesz pierwsze ruchy to naprawdę, tak w stu procentach czujesz się już mamą! Ciężko to opisać, musisz poczekać i sama sprawdzić!
 
Witam mamuśki.Upalna stolica się kłania i pozdrawia wszystkie brzuszki :D. Mój już się okrągli coraz bardziej a robalek ma już 12 cm, rośnie jak na drożdżach :)
 
Sympatika, pozdrowienia dla bylej Gliwiczanki od obecnej Gliwiczanki :) Ale dobrze, że pozostałaś na Ślasku ;) pozdrawiam wszystkie :) :)
 
kłania sie Olsztyn, dzisiaj okropnie deszczowy i wietrzny, ale zapewne taka aura w całej Polsce
 
reklama
Do góry