reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąd jesteśmy?

reklama
Lilitu,napisz mi jeszcze,o ktorej godzinie urodzil sie Twoj synek. ;-)

No i napisalam juz do adminki,wiec sledz pilnie dzial "Album rodzinny",bo tam sa 3 nasze ukryte tematy. ;-) "Samopoczucie rozdwojonej..." , "Nasze Maluszki - zdjecia" i "Teraz My". :-)
 
Cześć jestem Agnieszka urodziłam się 3.09.1979 roku w Lubinie na dolnym śląsku i do tej pory tu mieszkam. 12.09.2006 roku o godzinie 8.25 urodziłam SN synka Wiktorka. Mój szkarbek ważył 3400 g i mierzył 54 cm, dostał 10 punktów w skali Agpar. Nie bardzo wiem jak się poruszać po tym forum i jak wklejać zdjęcia, ale myślę że z czasem nabiorę wprawy, muszę tylko poczytać. Bardzo się cieszę że w końcu do was trafiłam. Pozdrowionka :-)
 
Hej agga3 witaj wśród Wrześniówek:tak::-) witamy też Wiktora!;-)
/tych które urodziły i tych które planowały urodzić we wrześniu:nerd::dull:/
wpadaj do nas czesto!:tak::-D
 
Agga3,witojcie! :-D :tak: Dodam pozniej Was do list wrzesniowych,no i,oczywiscie,czekaMY na fotki Wiktorka. :-)

Swoja droga - znam pare osob z Lubina. :tak: Tylko,ze.pamietam jedna z nich. :rofl2: :-p No,a poza tym bylam kiedys na imprezie w Waszym miescie,hihi. :-p ;-) Uuuu,staaare czasy. ;-) Jaki czlowiek byl wtedy mlody... :eek: :szok: :-D
 
AGGA i WIKTOREK witajcie na wrześniówkach. nic sie nie martw z czasem się nauczysz co i jak na naszym forum :-D a jakby co to pytaj;-):-D
 
reklama
Do góry