reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Skąd klikają mamusie...lista:)

E

Ewcia81

Gość
Może zrobimy tak,ze spiszemy na listę miasta i mamusie,abyśmy wiedzieli skad kto klika...będziecie dopisywac się,a ja będę wpisywała miasto i nick mamusi...

Czyli

LISTA MIAST,Z KTÓRYCH POCHODZĄ KOBIETKI Z BB...

AUGUSTÓW
ewan

BIELSKO-BIAŁA
Tika
Agnes78

BYDGOSZCZ
RENIFER_24,

CHICAGO
Rudson

GDAŃSK
Kulka79

GOŁDAP
nineczka

INOWROCŁAW
ania_zywa

LESZNO
Anna25

LUBLIN
Elahar,
Olena,

Lubuskie -
Żania7 (Warrington UK)

ŁAZISKA GÓRNE
trysia77

OLECKO
Maarta100,

RADOM
Sewa

REDA
agnieszka81

RYBNIK
Luczynka

SŁUPSK
Ewcia81,

ŚWIĘTOCHŁOWICE
trininlov

WARSZAWA
Iwonka2006,
Joanna MK

WROCŁAW
ANETA23

ZIELONA GÓRA
agutkaZG
Myyszaaa

reklama
E

Ewcia81

Gość
Jesli wam się pomysł podoba to dopisujcie się,wtedy będzie łatwiej znaleźć wam inne osoby,albo sprawdzić czy ktoś mieszka tam gdzie WY...

E

Ewcia81

Gość
Oczywiście możecie sie dopisywać tutaj lub na PW ...lub gg do mnie...mam nadzieje,że fajnie wymyśliłam.pozdrawiam wszystkie osoby...

aneta23

Kwiecień'07, Listopad'08
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
ANETA23 - WROCŁAW

A moze fajnie byloby podzielic liste wg miast?
Tzn np:

warszawa
...
...
...
wrocław
...
...
...

itd ;-)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry