reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skandal - ciąża plus makijaż???

Też bardzo staram się dbac o siebie, makijaż, dopasowane stroje...specjalnie noszę dopasowane ubrania a nie obszerniejsze, ukrywajace ciało, by nie zapominać o tym, że mam dbać o wagę, zawsze łatwiej pilnować wielkości posiłków gdy widzi sie swoją figurę w lustrze ;-)
 
reklama
Ja kiedyś bardzo lubiłam mocny makijaż,moi rodzice zawsze mówili,że wyglądam jak diabeł,oraz,że kiedyś zobaczę diabła w lustrze. Będąc w ciąży jakoś tak przestałam lubić wychodzić domu itp,więc nie malowałam się nawet,a moja mama mi gderała,że mam się "chociaż delikatnie pomalować,bo zawsze taka zadbana,a tak się zapuściłam",także uważam,że każdy w okresie ciąży powinien robić co mu się żywnie podoba,a nie przejmować opiniami ludzi.:tak:
 
Nie mam pojęcia skąd takie myślenie. Ja maluję się codziennie i robiłam to również będąc w ciąży (mam dwoje dzieci). Jeśli chodzi o wygląd to nie rozumiem jaka różnica w dbaniu o siebie. Ciąża wymaga zmiany stroju ale teraz nie ma z tym problemu, ciuszki ciążowe są super. Noszę i w ciąży nosiłam biżuterię bo lubię. Mojemu mężowi i synowi sprawia przyjemność mój elegancki wygląd. Maluj się jak lubisz, ubieraj się jak lubisz ale dbaj o siebie zawsze bo nawet moja babcia mówiła, że mąż nie tylko w pracy albo na ulicy ma widzieć ładne kobiety ale przede wszystkim w domu. Niech wie, że to żona jest wzorem elegancji i ładnego wyglądu
 
to czy makijaż jest mocny to kwestia gustu ja umaluje oczy tylko maskara i juz niektórzy mówią że mocny hihi a tak naparwde nie widac...
ważne czuc sie atrakcyjną ja sie maluję chodze do fryzjera do kosmetyczki :-)lepiej sie wtedy czuje:-)zadbana:-)
 
Wedlug mnie kobieta powinna robic wszytsko dla siebie by czuc sie dobrze.Jezeli lubisz mocny makijaz to prosze bardzo
Ja kiedys sie mocno malowalam ale przeszlo mi i teraz tak jak i w okresie ciazy kremik nawilzajco-opalajacy i mascara:rofl2:
Nie sluchaj innych a napewno nie ludzi starej daty:-D:tak::-D
 
Popieram! Warto dbać o siebie, bez względu na "stan". Myślę, że niezadbana kobieta to przykry widok.
Rzeczywiście jednak zauważyłam, że wiele kobiet w ciąży przestaje się malować. Przy lekko zapuchniętej buzi wygląda to szczególnie niekorzystnie..

Maluj się dziewczyno i nie zawracaj sobie głowy gderaniem :-)
 
Oczywiście ja rownież uważam że skoro kobieta czuje się dobrze w mocnym, czy też w lekkim makijażu to tak też powinna się malować. Dodam że w Naszym stanie - ciaży, kobieta musi się dobrze czuć żeby dziecko i dobrze się czuło :happy:
Niektórym kobieta wychodzą krosteczki, czy też przebarwienia na skórze - makijażem możemy to zatuszować, i czuć sie wyśmienicie :happy:
A o to chyba Nam chodzi, prawda?
 
moja tesciowa też uważa nie nie można siew ciąży malowac bo....to toksyczne! hahahaha

chyba zrobie sobie makijazyk pod kolor sukiennki-mocny i solidny a niech sie patrzy jak wygląda zadowolona kobieta
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Też uważam że makijaż w czasie ciąży niczemu nie przeszkadza a wręcz poprawia nam humor i samopoczucie:-).Ludzie dobrze nas wtedy postrzegają,bo zmienia się opina że jak kobieta w ciąży to żle wygląda! Mnie cieszy jak znajomi mówią że ciąża mi służy :-)
 
reklama
Dokładnie milkada ma ogromną racje :happy:
Ja też sie bardzo ciesze gdy znajomi i rodzina mi mowią że ciąży mi służy :happy:
 
Do góry