reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skandal - ciąża plus makijaż???

Tak, beata26, masz rację co do tego brzucha na plaży ;-) Chociaż ja nie miałabym oporów. Słońce jest potrzebne każdemu, tak jak wit. D wytwarzana pod jego wpływem. Ale raczej siedząc sobie gdzieś pod parasolem lub w cieniu, nie bezpośrednio na słońcu. Poza tym wiele kobiet w ciąży ma naprawdę bardzo ładne brzuszki, w przeciwieństwie do osób mocno otyłych, gdzie cielsko wylewa się im w monstrualny wręcz sposób i wzbudza u niektórych niesmak. Pływanie jest wręcz zalecane kobietom w ciąży, szczególnie tym, które cierpią na bóle kręgosłupa. Oczywiście jeżeli nie ma innych przeciwwskazań od lekarza :tak: Dbać trzeba o siebie w każdym czasie, a ciąża jest pod tym wzgl. szczególnym okresem, gdzie pojawiają ci się przebarwienia, pryszczyki, such skóra itp. Ja osobiście też się maluję jak wychodzę z domu i staram się ubierać wygodnie, ale i po ludzku. Farbuję też włosy farbami bez amoniaku, bo farbowałam już wcześniej i odrosty nie wyglądają dobrze. Poza tym, no cóż, nadal chcę być atrakcyjna dla mojego faceta :-) I nie narzekam. A słowa od znajomych, że wyglądam tak dobrze, że powinnam cały czas być w ciąży są naprawdę b. miłe i poprawiają moje samopoczucie, a co za tym idzie również mojej dzidzi :-)
 
reklama
eee tam "pacykowanie" .. ja tam w ciąży czułam sie wyjątkowo..nawet zdarzyło mi sie założyć miniówę do leginsów. wysokie obcasy nosze na okrągło. Włosy zafarbowane, makijaż mam prawie zawsze ale unikam kolorów a podkład porcelanka i nie rzuca sie w oczy. Nigdy nie wyglądałam wyzywająco. Niestety jak człowiek wygląda za dobrze to później pod koniec ciąży jak sie gorzej poczuje to nikt miejsca nie ustąpi hehe cos z a coś. Ja na koniec byłam bardzo chora ale resztkami sil zrobiłam ten makijaż żeby sie lepiej poczuć i ludzi nie straszyć.. no i w tramwaju sie nastałam, u lekarza jedynie chłop mnie przepuścił a baby w pełni sil siedziały niewzruszone..
 
Ja popieram dziewczyny, kobieta w ciąży też powinna ładnie wyglądać i nie chodzi tu o to, żeby chodzić na solare i nakladac kilogram tapety. Ja na okres ciąży zaopatrzyłam się w samoopalacze w spreju - żebym nie wygladała cale wakacje jak córka młynarza, do tego delikatny makijaż, ładne ciuszki i jest ok.
 
eee tam "pacykowanie" .. ja tam w ciąży czułam sie wyjątkowo..nawet zdarzyło mi sie założyć miniówę do leginsów. wysokie obcasy nosze na okrągło. Włosy zafarbowane, makijaż mam prawie zawsze ale unikam kolorów a podkład porcelanka i nie rzuca sie w oczy. Nigdy nie wyglądałam wyzywająco. Niestety jak człowiek wygląda za dobrze to później pod koniec ciąży jak sie gorzej poczuje to nikt miejsca nie ustąpi hehe cos z a coś. Ja na koniec byłam bardzo chora ale resztkami sil zrobiłam ten makijaż żeby sie lepiej poczuć i ludzi nie straszyć.. no i w tramwaju sie nastałam, u lekarza jedynie chłop mnie przepuścił a baby w pełni sil siedziały niewzruszone..
Oj odczuwam to samo teraz! Mimo że już 36 lat na karku i jedno dziecko odchowane. Czuję się i wydaje mi się że wyglądam lepiej niż jak byłam w pierwszej ciąży mam ochotę wyglądać dobrze, maluje się, chodze w sukienkach ale nie tych typu wór pokutny. Ostatnio stojąc przy kasie w Tesco usłyszałam z drugiej kolejki komentarz starszej pani że "te dzisiejsze ciężarne to emanują seksem" I tak się zastanawiam czym spowodowałam jej przemyślenia bo miałam prawie że identyczną sukienkę jak ta Pregnant-Reese-Witherspoon-and-Matthew-McConaughey-at-a-photo-call-for-the-film-Mud-Cannes-2012.jpg tyle że zamiast szpilek sandałki...
 
Też nie zrezygnowałam z makijazu na okres ciąży :) w końcu to nie jest okres kiedy kobieta przestaje być kobietą :) jestem wrażliwcem wiec stosowałam wtedy i nadal stosuje kosmetyki mineralne- wybrałam markę Earthnicity bo w ich składzie są tylko naturalne składniki więc makijaż nie szkodzi nikomu . A kobieta w ciąży też musi się jakoś prezentować :)
 
reklama
Dziwna opinia i szkoda, że pochodzi od Twojej mamy ;/ Ciąża , nie ciąża każdy ma chyba prawo do takiego wyglądu jaki chce...
 
Do góry