reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąpa miesiączka po EllaOne

Dołączył(a)
2 Czerwiec 2021
Postów
1
od 5 dni mam miesiączkę, w porównaniu do wszystkich moich miesiączek jest dość skąpa (normalnie mam bardzo obfite krwawienie przez pierwsze 4/5 dni a miesiączka trwa średnio 10 dni, mam tak od kilku lat wiec wydaje mi się to normalne-taki mój urok). Dzisiaj czyli 5 dnia miesiączki jest bardzo znikoma ilość krwi. Chce zaznaczyć ze 16 maja przyjęłam tabletkę EllaOne, 36h po stosunku (biorę tabletki Vines ale w dniu stosunku miałam biegunkę stad moja decyzja o tabletce dzień „po”). Moje pytanie to - Czy mniej obfite krwawienie może być spowodowane wzięciem tabletki? Nie mam żadnych innych dolegliwości, nigdy nie miałam bolesnych miesiączek, boli mnie głowa od tygodnia dosyć często ale od rozpoczęcia okresu dojrzewania cierpię na lekkie migreny kilka razy w miesiącu. Zrobiłam dzisiaj test ciążowy wynik negatywny, przed krwawieniem również zrobiłam 3 testy i również negatywne.
 
reklama
Do góry