reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąpa miesiączka po łyżeczkowaniu

Dołączył(a)
24 Lipiec 2021
Postów
5
Hej dziewczyny. Minęło właśnie 5 tyg od łyżeczkowania po poronieniu. Wczoraj myślałam, że dostałam miesiączkę, ale nie jest ona taka jak zwykle. Dziś drugi dzień, zawsze był obfity a tutaj ledwo jakieś plamki się pojawiają. Wczoraj również skąpo. Czy to możliwe, że pojawiły się u mnie zrosty i to jest objaw? Mam już naprawdę dość stresów związanych z tym co mnie spotkało. Ten koszmar wydaje się nie kończyć. Chciałam zacząć zaraz starania, a tu sama nie wiem co się dzieje. Jak wyglądała wasza miesiączka po poronieniu?
 
reklama
Pierwsze trzy okresy były co 28 dni, a ja mam zazwyczaj co 23, więc już zupełnie inna długość cykli. Ten pierwszy okres też był raczej dziwny, inny niż zazwyczaj, ale zupełnie się tym nie przejmowałam.
Nie przejmuj się. Masa kobiet po łyżeczkowaniu zachodzi w ciążę i rodzą zdrowe dzieci. Ja nawet nie wiedziałam, że są zrosty po zabiegu i dzięki temu jestem zdrowsza.
 
Spokojnie, organizm dopiero dochodzi do siebie. Jeśli kolejne miesiączki będą wyglądały podobnie skonsultuj tk z lekarzem (nie na forum).
 
Do góry