reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąpy okres a ciąża

Misialinka93

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Luty 2021
Postów
45
Hej dziewczyny.
Wiem temat oklepany Ale przybliże wam moja historię. Niecały tok temu poronilam w 9 tygodniu. Od tej pory nie zabezpieczamy się z mężem ale stosujemy stosunek przerywany (wiem to żadna metoda). Ostatnio pobolewały mnie piersi Ale sobie myślę to przed okresem, chociaż nigdy tak nie miałam. Okres przyszedł o 2 dni za wcześnie i był skąpy nie taki jak zawsze i trwał tylko 2 dni 🤔🤔 A zawsze trwa około 4-5. Wiem powinnam zrobić test..ale czy któraś z Was miała podobnie skapy okres A była w ciąży?
 
reklama
Tak jutro zrobię test, Ale chciałam zapytać czy może któraś z was miała takie objawy.
Ludzka rzecz, ciekawość 😉
 
To ze ktoś tak mila ,nie znaczy ze u Ciebie bedzie tak samo , zrob test, być może to ciąża, a moze poproatu okres
 
W sumie już 2 razy poronilam i mam strach przed ciążą A z drugiej strony jak sobie pomyślę że może jest szansa to aż płacze że szczęścia od środka
Chyba boję się zawodu....
 
W sumie już 2 razy poronilam i mam strach przed ciążą A z drugiej strony jak sobie pomyślę że może jest szansa to aż płacze że szczęścia od środka
Chyba boję się zawodu....
Ale wiesz ,jeśli to ciąża, ro przy plamieniu przydałby się tabletki ,wiec warto wiedzieć wcześniej, ja tez 2 razy poronila i za 3 razem ,od razu po teście i becie dostalam leki , i w końcu się udało
 
Ale wiesz ,jeśli to ciąża, ro przy plamieniu przydałby się tabletki ,wiec warto wiedzieć wcześniej, ja tez 2 razy poronila i za 3 razem ,od razu po teście i becie dostalam leki , i w końcu się udało
Ok dzięki, jutro się testuje. Będę drugi dzień po tej mojej extra miesiączce myślisz że mogę zrobić test popołudniu po pracy czy następnego dnia rano
 
Niestety nie mam testu, najbliższa apteka 30 km ode mnie A drogi u mnie są całe zasniezone. Idę jutro do pracy na 6:30 także albo po pracy albo wtedy piątek rano
 
reklama
Do góry