reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skąpy okres czy coś innego

Dołączył(a)
18 Październik 2023
Postów
3
2 dni miałam brązowe plamienie jak przed okresem 3 dnia pojawiła się ciemna krew całkiem sporo ale po włożeniu tampona nie było krwi tylko brązowe „pozostałości” był to 39 dzień cyklu następnego dnia pojawiła się żywo czerwona krew mniej więcej tyle co poprzedniego dnia i na tamponie też jej trochę było ale minimalnie kolejnego dnia też była żywo czerwona krew jak dnia poprzedniego przez kolejne 2 dni było tylko brązowe plamienie tak jakby koniec okresu. Moje okresy są obfite trwają 7 dni więc pytanie czy to był skąpy okres czy plamienie implantacyjne (bo tego się obawiam)
 
reklama
Jesli masz watpliwosci i jest ryzyko ciazy to zrob test. Mogl to byc tez po prostu skapy okres, cykl bezowulacyjny, cos sie przestawilo... Kobiecy organizm to nie maszynka, ktora zawsze chodzi rowniutko 😁
 
Jesli masz watpliwosci i jest ryzyko ciazy to zrob test. Mogl to byc tez po prostu skapy okres, cykl bezowulacyjny, cos sie przestawilo... Kobiecy organizm to nie maszynka, ktora zawsze chodzi rowniutko 😁
Dziękuję za odpowiedź :) jednak wydaje mi się że ryzyka nie było zmartwiło mnie jednak skąpe bo skąpe ale krwawienie
 
Zawsze mozesz wykonac test ciazowy dla pewnosci. Jesli chodzi o krwawienie to obserwuj siebie. Jesli sytuacja powtorzy sie to wtedy mozesz umowic sie na kontrole do lekarza.
Prezerwatywy po stosunku były sprawdzane i wszystko z nimi było ok więc to chyba nie ciąża¿? Dodam też że mam niedobór żelaza i bmi poniżej 18,5 czyli niedowaga może to też dlatego
 
Ja też ostatnio w 35dc miałam 3 dniowe plamienie, nie wzięłam tego za okres, później po 34 dniach przyszedł okres I wiem, że to plamienie było jako okres bo takie mam cykle 33-35 dbi
 
reklama
Ja mam podobnie. Wczoraj powinnam dostać okres, a zamiast tego wczoraj i dziś jest różowa plamienia i to głownie przy podcieraniu. Czekam jeszcze czy się rozwinie...
 
Do góry