reklama

Skarga na lekarza

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez anka87a, 1 Sierpień 2014.

 1. anka87a

  anka87a Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Dziewczyny! Potrzebuję rady! Ostatnio w moim Ośrodku Zdrowia lekarz potraktował mnie okropnie. Byłam z przeziębionym synkiem (ma 15 miesięcy). Opowiedziałam mu, co jest synkowi, a on zaczął mnie wyzywać, że zawracam mu głowę zwykłym katarem, on nie ma czasu na bzdety (nasz pediatra ma urlop), że mam kupić krople do nosa i mu nie zawracać gitary.

  Byłam w szoku, że takie rzeczy się jeszcze dzieją w Polsce. Czy ja mogę coś z tym zrobić?!
   
 2. goszczaca

  goszczaca Gość

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Zlozylam bym skarge do NFZ, z natury jestem bojowa osoba i na pewno bym mu dodatkowo pare slow powiedziala.
   
 3. reklama
 4. anka87a

  anka87a Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
 5. Callinka

  Callinka Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Są dobrzy i źli ludzie, dobrzy i żli mechanicy samochodowi, dobrzy i źli lekarze... Niestety miałaś pecha że na taką osobę trafiłaś. Mój mąż jest lekarzem i powiem szczerze, że powiedział mi kiedyś, że w kodeksie etyki lekarskiej mają zapis że jeden lekarz nie powinien skrytykować innego... Dla mnie to absurd, ręka rękę myje, dlatego niestety na nic składanie skarg, nikt z tym i tak nic nie zrobi :( Tak to w Polsce jest, że złego lekarza może ukarać tylko brak pacjentów, bo ludzie nie reagują na chamstwo i brak profesjonalizmu. W USA mógłby mieć już proces, ale u nas mu wszystko wolno... Kiedyś od lekarza usłyszałam komendę: "Se teraz pójdzie bo nie mam czasu". Ja jestem taka, że od razu to jest płachta na byka i walczę o swoje, więc odszczeknęłam przy otwartych drzwiach na pół przychodni: "Se ten czas znajdzie, bo od tego jest jak dupa od srania żeby mnie przyjąć, składki płacę i wymagam". Zaraz babsko spokorniało.
   
 6. Callinka

  Callinka Fanka BB :)

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  To niestety nic nie daje... NFZ jest instytucją chorą i beznadziejną i nawet mój wrodzony optymizm nie pozwala inaczej tego ocenić. Jedyną instytucją, która pomaga jest Rzecznik Praw Pacjenta.
   

Poleć forum