reklama

Skarpetki a seks

Temat na forum 'Rozmowy o seksie' rozpoczęty przez marul, 11 Sierpień 2010.

1. marul

marul Gość

Podobno widok nagiego mężczyzny w skarpetach to najbardziej aseksualny widok. Tymczasem jak donoszą naukowcy skarpetki mogą być bardzo przydatne. Okazuje się, że ogrzewając nogi podnoszą temperaturę ciała i ułatwiają osiągnięcie orgazmu.Więcej na ten temat można znaleźć tutaj, a przy okazji dowiedzieć się co to znaczy axilismul

Walczmy więc ze stereotypami, zakładajmy skarpetki i... zróbmy Dzień Skarpetki w Łóżku!!

Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 Sierpień 2010
  2. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

MARUL- nic mnie nie przekona do sexu z mężem w skarpetkach.......:)moze i On mialby orgazm,ale ja na pewno NIE!!!

3. reklama
  4. LuizaPatrycja

LuizaPatrycja Gość

Skarpetkom mówię NIE szczególnie tym po pracy :D

5. kari21

kari21 Usmiechnieta_mama

Również jestem przeciwna. A jest tyle dobrych sposobow na orgazm ze skarpety moga sie skryc. ;-)

6. mama05

mama05 prrrryy szaaaalona :))

LUIZA- hahahaha,no dokladnie:-D:-D:-D
    KARI- tak jak piszesz:tak:

jeszcze tego brakowalo ,zebysmy przyklasnely facetom w sprawie sexu w skarpetach-niedoczekanie:laugh2::-D

7. Kamea

Kamea Fanka BB :)

U mnie też skarpeki by nie przeszły...nigdy...!!!

8. rikapa

rikapa Gość

jestem na Nie :-) nie dałabym rady :-D

9. bacówka

bacówka Fanka BB :)

A u Nas,kiedy akcja jest na szybko,nie ma znaczenia czy w skarpetkach czy bez :p
    Co innego kiedy zanosi się na dłuższą zabawę :))))))

10. reklama
  11. Nikita84

Nikita84 Mamusia Kubusia

u mnie też tak jak u Bacówki:-) Ale mój mąż sam sobie skarpetki pierze więc mi nie przeszkadzają bo mi się źle nie kojarzą hehe:-D

12. ewelina28

ewelina28 Dum Spiro Spero...

O dżizas, jakby mi się chłop wpakował do łóżka w skarpetach i liczył na amorki, to bym go mietłą pogoniła.....fuj.....nagi facet w skarpetkach - to nie na moje nerwy :-D:-D:-D

Poleć forum