reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza Białkowa A Wprowadzenie Nowych Rzeczy...

reklama
Tak to prawda przy skazie stosuje się diete eliminacyjną czyli odstawia się mleko i jego przetwory na rzecz preparatu mlekozastępczego. Myślę że w tym przypadku zielone kupki moga być reakcja na alergen Podawaj kaszki bezmleczne lub kleiki
 
Mati tez ma skazę, pije nutramigen, bo po pepti nadal miał zmiany skórne:baffled::zawstydzona/y::-(. Jak mu dawałam zupki z gerbera, miał straszne zatwardzenie:szok:, więc p[rzestałam i się ustabilizowało. Teraz daję kaszkę ryżową i do tego deserek i jest OK, albo misiowy ogródek + danie z hippa i też na razie bez zatwardzeń, ale kupki zielone, ale jak mu nic prócz nutramigenu nie dawałam, to też takie były. W naszym przypadku hipp jest łagodniejszy niż gerber, więc zawsze można spróbowac innej firmy:tak:.
 
Codziennie mu czyszcze nosek i jak katarek jest silniejszy(a nie czesto sie to zdarza) puszczam mu krople na bazie soli morskiej. Nie wiem czy to moze byc od uczulenia ale zapytać się pediatry możesz dla własnego spokoju. ;-)
 
reklama
Camomile u nas było tak samo na poczatku, ciagły katarek, ale nie wiem może dlatego ze to zima była i suche powietrze w mieszkaniu z ogrzewania...
 
Do góry