reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skaza bialkowa a zapalenie oskrzeli

reklama
:(wlasnie wrocilismy od lekarza...poprawa jest ale jeszcze 5zastrzykow!Boze ja tego nie przezyje.bez entuzjazmu tez ale lekarka wypisala mi recepte na bebilon pepti,dzisiaj go niunia wyprobuje.zdecydowalam sie ostatecznie jechac do Karpacza,jest tam centrum pulmonologii i alergologii dla dzieci tam porobia maluszkowi wszelkie mozliwe testy i badania i wreszcie bedziemy wiedzieli na czym stoimy.niestety troche to kosztuje,ale postaram sie zalatwic jakis kredyt.a jutro postaram sie pokombinowac cos ze zdjeciami.na razie musze konczyc bo jestem sama a Kamilek domaga sie wziecia na rece(raczkowanie juz mu sie chyba znudzilo)a ja mu teraz nie potrafie niczego odmowic.szkoda,ze tych zastrzykow nie moge za niego brac,fajnie by bylo.pa pa pozdrawiamy :)
 
CZESC NIKOS :)Od 2 dni walcze z tymi zdjeciami i nic albo ja jakas tepa jestem albo cos sie na mnie uwzielo...probowalam tez znalezc suwaczek jakis fajny,weszlam na tamta strone a tam wszystko po ang i znowu klapa.Powiedz mi czy to naprawde takie skomplikowane czy ja taka malo kumata?? :-[ Odbijajac na inny temat-Kamilek wreszcie zdrowy :) :) :)boje sie tylko na jak dlugo,ta pogoda za oknem brrr....POZDRAWIAMY :D
 
inka to ja powiem jak ja wklejam zdjęcia :

1. Wchodzę na stronkę
http://www.imageshack.us/
2. Klikam "Przeglądaj" i wybieram zdjęcie z kompa
3. Klikam "Host it!", a jak mam duże zdjęcie to jeszcze zaznaczam "resize image?"
4. Kopiuję ostatni link, czyli ten "Direct link to image"
5. Wklejam go w poscie pomiędzy
- bez spacji
I już :)

Suwaczki są też na polskiej stronce www.tik-tak.pl

Aha i myśl pozytywnie to mały nie będzie chorował :)
 
a jednak nie,juz mam nerwa na siebie.doszlam do punktu 5,gdzie ten post w ktory mam wkleic zdjecie??tepaczek dziekuje za odpowiedzi :-[
 
reklama
Do góry