reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skaza bialkowa a zapalenie oskrzeli

reklama

Tak wygkądają dzieciorki INKI ;D


obraz009tp3.jpg
 
chyba nie mozesz bo cos sie nie odzywasz,a szkoda.niewiem co zrobilam nie tak ale dzieki za CIERPLIWOSC :)
 
Nie odzywam się bo wątek był zamknięty, nie wiem czemu .... Napisałam Ci na priv żebyś mi GG podała nie będziemy śmiecić na forum :)
 
hej hej,dzieki ale raczejj nie bede probowala,cos ciemna jestem nie ma co ukrywac :Dkochana Minia wszystko mi urzadza,jeszcze raz DZIEKI!
 
No jasne sa super!dzieki,moze sie jakos zrewanzuje kiedys ;)jak mi sie komp odwiesi wysle ci moje gg,na razie korzystm od kumpeli.pa pa
 
reklama
A za co tu się rewanżować, nie przesadzaj ;D Z nudów zrobiłam, bo mała śpi, a ja niewiele mogę w domu zrobić, bo mi kręgosłup powiedział "dość" .....
 
Do góry