reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza bialkowa?? Pomocyy

Gabjon94

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Sierpień 2017
Postów
17
Hej dziewczyny czy to wygląda na skaze bialkowa ?? Synek ma takie krostki , chropowate policzki , pare pojedynczych kropek czerwonych na klatce piersiowej, nie jestem pewna czy to ma związek z tym ale bardzo dużo mi się ulewa, praktycznie po kazdym karmieniu i dosyc duzo, dodam ze karmie piersią .
Dziękuję z góry za pomoc 💟
 

Załączniki

  • 20220625_102014_copy_600x800.jpg
    20220625_102014_copy_600x800.jpg
    144,1 KB · Wyświetleń: 200
  • 20220625_102652_copy_800x600.jpg
    20220625_102652_copy_800x600.jpg
    78,6 KB · Wyświetleń: 74
  • 20220625_102014_copy_600x800.jpg
    20220625_102014_copy_600x800.jpg
    144,1 KB · Wyświetleń: 69
  • 20220625_102811_copy_600x800.jpg
    20220625_102811_copy_600x800.jpg
    117,5 KB · Wyświetleń: 66
reklama
Biedactwo!!!!!!
Może to być alergia ale też np trądzik..
Jeśli ulewa, obstawiałabym alergie- a jakie kupki robi?
Przy alergii często są nieladne, pieniste, strzelające, dziecko często się przy nich męczy..
Nie zaszkodzi spróbować wyeliminować mleko krowie, bo to najczęściej uczula.. Ale tak mocno hardcorowo- zero produktów z mlekiem- czyli większość np pieczyw, ciastek itp.Jelsi to to, zauważysz poprawę dość szybko. Jeśli tradzik- ja przesuwałam swoim mlekiem i bardzo szybko zeszło..
Ile ma synek?
 
Biedactwo!!!!!!
Może to być alergia ale też np trądzik..
Jeśli ulewa, obstawiałabym alergie- a jakie kupki robi?
Przy alergii często są nieladne, pieniste, strzelające, dziecko często się przy nich męczy..
Nie zaszkodzi spróbować wyeliminować mleko krowie, bo to najczęściej uczula.. Ale tak mocno hardcorowo- zero produktów z mlekiem- czyli większość np pieczyw, ciastek itp.Jelsi to to, zauważysz poprawę dość szybko. Jeśli tradzik- ja przesuwałam swoim mlekiem i bardzo szybko zeszło..
Ile ma synek?
Synek ma dokładnie 5 tygodni, kupki hmm takie dość rzadkie musztardowy kolor. Z tym ulewaniem to naprawdę kłopot, czasem uleje się troszkę a czasem naprawdę dużo 😭 karmienie piersią jest naprawdę super jeśli chodzi o bliskość z dzieckiem wygode itp ale czasem wariuje bo boję cokolwiek zjeść żeby go zaraz nie wysypalo
😪😪
 
Tak może być. Posmaruj synka swoim mlekiem, u nas trądzik po takiej akcji zniknął przez noc. Można też przygotowana woda przemyć. Jeśli przez te 5tygodni synek nie miał takiej wysypki to też bym obstawiała trądzik. Zgadza się z teoria o truskawkach, one lubią zamienić dzieci w truskaweczki :/
 
reklama
Tak może być. Posmaruj synka swoim mlekiem, u nas trądzik po takiej akcji zniknął przez noc. Można też przygotowana woda przemyć. Jeśli przez te 5tygodni synek nie miał takiej wysypki to też bym obstawiała trądzik. Zgadza się z teoria o truskawkach, one lubią zamienić dzieci w truskaweczki :/
Z wysypka kochana to już się ciągnie praktycznie parę dni po urodzeniu zaczęło my juz wychodzic coś i tak do teraz 😪😪
 
Do góry