reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza białkowa u noworodka

U

użytkownik 167877

Gość
Kochane mam problem. Moj synek ma 2 i pol tyg . Odkad sie urodzil ciagle placze . Mysialam go odstawic od piersi bo po moim pokarmie byla masakra.. Jest teraz na bebilon comfort. Ewidentnie boli go brzuszek. Nie w soposob kolkowy bo nie ma napadu i koniec. Tylko to trwa ciagle. W szczegolnosci po jedzeniu . I przy zalawianiu. Kupki robi super i gazy schodza. Nawet wydaje mi sie ze ma biegunke bo na mm robi ciagle kupy. Zolte i wodniste jak na piersi . Bylam u lekarza dostalam debridat. Podaje mu tez probiotyk. Syrop nic nie daje. A malemu wyskoczylo troche krostek na buzi . I wtedy olsnilo mnie ze mialam skaze bialkowa a ona w duzej mierze jest dziedziczna. Do lekarza mam za poltorej tyg wykonczymy sie chyba . Chcialam sie was zapytać jak wyglada diagnoza skazy bialkowej ? Dostane skierowanie na jakies badanie czy cos? Jak zmienie mleko to po jakim czasie malemu przejda te bole? Mialyscie podobny problem? Ze skaza od urodzenia i praktycznie bez krostek tylko z bolem brzucha. Juz nie wiem co robic. Tak mi szkoda synka. Boje sie ze lekarz powie ze wymyślam bo maly nie ma duzej wysypki a bol brzuszka.
 
reklama
nabial jest nawet w wedlinach..
moze jadla go nie do konca swiadomie?
tylko wlasnie skaza objawia sie wysypką.. u Was jej nie ma..
 
reklama
Nie ma diety matki karmiącej Hafije poczytaj:)
Tylko alergen moze przejsc do mleka nic wiecej po zadnej kapuscie gazowanym itp dziecko kolki nie bedzie mialo wiec na bank mie wina twojego mleka
 
Nie mogę uwierzyć że położna taka pomysłowa. Dla alergika nie ma nic lepszego niż mleko matki. Nie będę tłumaczyła dlaczego musiałam karmić syna mm bo nie o mnie temat.U mojego synka skaza ujawniła się w okolicy 3 mca. Była to wysypka zwłaszcza na udach i w okolicy zgięć łokci oraz policzki jak lakierowane. Po zastosowaniu pepti po ok 2 tyg wszystko zaczęło się cofać. Do tego odpowiednia pielęgnacja skóry i problem mniejszy.
Ja szukałabym dalej i zrobiła wszystko żeby jednak kp
 
reklama
Do góry