reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza białkowa? Zdjecie

reklama
Rozwiązanie
Zdecydowanie jest to trądzik niemowlęcy, mój synek na początku miał parę krosteczek a później twarz, uszy i szyja. Położna nie kazała mi smarować tego żadnymi tłustymi kremami ponieważ to może jeszcze pogorszyć sprawę. Używałam zasypki Alantan i po niecałych 2 tygodniach skóra gładziutka :)
U moich dzieci skaza objawiala sie ciemieniucha na glowie...oraz rankami za uszkami...na zgieciu kolan...raczek....i takimi czerwonymi suchymi plamami..ja bym sie udala jak najszybciej z tym do lekarza
 
U moich dzieci skaza objawiala sie ciemieniucha na glowie...oraz rankami za uszkami...na zgieciu kolan...raczek....i takimi czerwonymi suchymi plamami..ja bym sie udala jak najszybciej z tym do lekarza
Mój syn miał identyczne objawy. Ja kiedy karmiłam musiałam odstawić wszystkie produkty mleczne, a później synek pił mleko Bebilon Pepti.
 
Według mnie to trądzik niemowlęcy. Moja córcia miała identyczne krostki i w tych samych miejscach jak opisujesz. Odstawiłam na dwa tygodnie alergeny bo mogą nasilać krostki ale generalnie trądzik mija sam. U nas był łącznie trzy tygodnie. Mocne ulewanie może być od czegoś innego.
 
reklama
reklama
Zdecydowanie jest to trądzik niemowlęcy, mój synek na początku miał parę krosteczek a później twarz, uszy i szyja. Położna nie kazała mi smarować tego żadnymi tłustymi kremami ponieważ to może jeszcze pogorszyć sprawę. Używałam zasypki Alantan i po niecałych 2 tygodniach skóra gładziutka :)
 
Rozwiązanie
Do góry