reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza białkowa :((((

Wiki, domyślam się że Ci ulżyło! Ciesze się że to nie skaza!:tak: Szkoda że Ci lekarze tak mieszają w głowach :no: A na ten brzuszek to może herbatka koperkowa pomoże?:sorry: Pozdrawiam ciepło!
 
reklama
No wlasnie tez nie wiem co myslec o tej herbatce..jedni pisza ze pomaga ,drudzy ,że powoduje wzdecia i badz tu czlowieku madry:sorry:
Mi tez ulzylo i to bardzo...
Treaz z kolei maly dostal jakiejs chrypki ,rzezi mu cos w gardle .przezibiony nie jest kaatru nie ma..nie wiem moze przejdzie jak nie to w poniedzialek podjade do poloznej niech Go zbada...
pozdrawiam
 
Co do brzuszka to problem zwiazany z kupka,gdyz maly nie moze zrobic od jakiegos czasu kupki ,prezy sie steka i to napewno wplywa na jego bole brzuszka...
Teraz tak sobie przypomniałam że kilka koleżanek mówiło mi że ich dzieci po Nanie HA mialo zatwardzenia :confused2: Może zmień mleko na jakieś inne? Np bebilon HA:sorry:
 
Witam się z miesięcznego albo lepiej niebytu;-);-);-)

Mam pocieszającą wiadomość dla wszystkich skazańców:tak::tak::tak:moja 10 miesięczna panna pożegnała się ze skazą.Coraz mniej rzeczy ją uczulało ale do 9 miesiąca piła pepti,później przeszłyśmy pod kontrolą lekarza na HA a teraz od ponad tygodnia jesteśmy na normalnym mleku....jedynie drobiu i jajek nie je a tak to wszystko....jestem pełna optymizmu bo mieliśmy już dosyć od 2 tygodnia życia się męczyliśmy
 
Adusia cieszę się bardzo Waszym sukcesem:-):-D:-) kamień z serca, co? 3maj kciuki za nas, ale my dopiero w marcu będziemy próbować HA.

WIKI witaj! Dobrze, że u Was to fałszywy alarm:tak:
 
hejka :-)
będąc w Pl młodemu zrobiliśmy testy z krwi....

więc tak - testy wykazały że Marcel jest uczulony na białko jajka (w skali od 1 do 6 ma "1") i minimalnie na orzech laskowy - poniżej "1".
nie ma żadnego uczulenia na seler, maliny, soje czy też ...uwaga... mleko :szok::szok::szok:

serio-serio nie kumam tego.. dlaczego nie jest na mleko uczulony????

przy odbieraniu wyników nawinęła się nam jakaś lekarka, na moje pytanie dlaczego mimo odstawienia alergenów małego czasami obsypują krosty powiedziała że może być również uczulony na ....kurczaka :baffled::baffled:
ale to info chcę skonsultować z moją alergolog...
w tej chwili nie podaje mu kurczaka, chcę sama sprawdzić czy rzeczywiście miała rację ta lekarka :cool2:

i jeszcze z testów wyszło że jest minimalnie uczulony (poniżej "1") na kurz domowy czyli roztocza..

czy któraś z was robiła takowe testy? i czy to jest "normalne" że skazowe dziecko nie jest uczulone na mleko????

 
Barmanko,mój starszak nie miał robionych testów bo aIergoIog nie widziała sensu w ich robieniu.Powiedziała,że testy nie są miarodane u takiego krasnaIa.
 
reklama
Do góry