reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skaza białkowa

A ja właśnie jem torcik czekoladowy :p specjalnie dla mnie zrobiony i mam tylko nadzieję, że mój synek nie jest na czekoladę uczulony ::) Jak go niedługo wysypie, to zrezygnuję najwyżej z czekolady. Ciężko tak odrazu ze wszystkiego rezygnować ::) :)
 
reklama
o ja jem czekolady całkiem sporo i Kubie też po niej nic nie jest na szczęście ::)
 
a mnie nasza pani pediatra doprowadziła do szału - oznajmiła, że to co od trzech misięcy nazywała skazą białkową to tylko nasilona forma ciemieniuchy. Szlag mnie trafił.
 
Moj Ivulo tez ma skaze....napoczatku dietki mamusia scislej przestrzegala, teraz pozwala sobie na roznosci....i czekoladka i ciastko z bita smietana i kawusia ze smietanka a Ivulo ma czasem kilka pojedynczych krostek ale poza tym innych objawow brak.
A moze moja dzdzi juz ze skazy wyrosla i niepotrzebnie go nutramigenem maltretuje( raz dziennie dostaje bo mamusia ma wieczorem ze malo mlika)
Co o tym myslicie? czy nie powinno go porzadnie wysypac po takich pysznosciach w dietce mamusi? A moze te pojedyncze krostki to jeszcze skaza?
 
wiem ze to jest gdzies tu napisane, ale nie chce mi sie czytac calego watku, a nigdy tu nie zagladalam:p jakie objawy moze miec skaza bialkowa???Bo Maks ma ostatnio czerwone policzki, moja mama mowi ze to moze byc skaza, ale on w ogole przeciez mleka nie je...
 
Ineczka pisze:
rety, a u mnie w lodowce maz zostawil kawalek tortu czekoladowego
wyobrazcie sobie jak cierpie przechodzac kolo tego, nawet lodowki juz nie otwieram
nakupilam bananow i wcinam, ale tamten widok wraca jak sen o cudnym seksie ;D
Ineczko a ty zapobiegliwei tego nie jesz czy wiesz ze mala ma na to uczelenie ??? ???
ja juz wcinam dokladnie wszystko...co mi sie napatoczy...juz nieczego nie omijam ;D ;D ;D
 
Ja tez......nawet lapie sie na tym ze potrawy wzdymajace czyli surowo w czasie karmienia zabronione....tez juz zjadlam ;D
 
kangurki mojej koleżanki synek ma tez takie policzkii najpierw przeszedł na nutramigen ale poprawy nie było, wiec wrócili na zwykła mliko :)
a potem okazało sie, że to poprostu taka wrażliwa skóra i ma jakiś tam krem na AZS ::)

Paris od czasu do czasu tez ma takie policzki
 
siwasek pisze:
Ineczka pisze:
rety, a u mnie w lodowce maz zostawil kawalek tortu czekoladowego
wyobrazcie sobie jak cierpie przechodzac kolo tego, nawet lodowki juz nie otwieram
nakupilam bananow i wcinam, ale tamten widok wraca jak sen o cudnym seksie ;D
Ineczko a ty zapobiegliwei tego nie jesz czy wiesz ze mala ma na to uczelenie ??? ???
ja juz wcinam dokladnie wszystko...co mi sie napatoczy...juz nieczego nie omijam ;D ;D ;D
Siwasku, ustalilismy juz ze Milenka ma uczulenie na rzeczy z krowki, pomidory i chyba konserwanty (wedliny, soki kartonowe, jedzenie z puszek itp)
a ten tort byl z mlekiem w proszku robiony
czekolada jej nie szkodzi, ale tylko gorzka
wysypala ja tez kiedys jak zjadlam zupe z odrobinka selera

ja tez jem rzeczy wzdymajace (kalafiory, fasolki, groch, soczewice itp.), kwasne (uwielbiam kiszone ogorki)
 
reklama
kangurki pisze:
wiem ze to jest gdzies tu napisane, ale nie chce mi sie czytac calego watku, a nigdy tu nie zagladalam:p jakie objawy moze miec skaza bialkowa???Bo Maks ma ostatnio czerwone policzki, moja mama mowi ze to moze byc skaza, ale on w ogole przeciez mleka nie je...

Kamila tez tak miała i to nie była skaza :)
Może to być Kangurku nadwrażliwość skóry. Kama miała zapalenie skóry :p.
Nieee, to nie skaza :)
 
Do góry