reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SKAZA BIAŁKOWA ;(

skaza białkowa nie wyklucza podawania przetworów mlecznych!! odwrotnie - należy podawac i oswajac organizm z białkiem mleka.

kochana otóż ja mam prawie 30 lat, a piłam MLEKO MODYFIKOWANE dokładnie HUMANE kupowaną w Pewexie. Tak więc nawet 30 lat temu już było mleczko sztuczne.

Co do podawania danonków, ja sama podaję raz lub 2 razy na miesiąc, ale ogólnie kupuję zwykły naturalny i dorzucam owoce.
zdrowsze byłoby krowie, niż humana, ale cóz...
 
reklama
skaza białkowa nie wyklucza podawania przetworów mlecznych!! odwrotnie - należy podawac i oswajac organizm z białkiem mleka.


Podawać i patrzeć jak dziecko cierpi????? Jak rozdrapuje krostki???? Ja jako mama dzieci ze skazą białkową -uczulonych na białko mleka krowiego nikomu nie udzieliłabym takiej rady.
 
Witam,
moja córka niedługo skończy 8 m-cy, nie ma alergii na białko ani gluten,smakują jej różne rzeczy m.in. jogurt, który daje jej na spróbowanie. mam pytanie, czy mogę jej podać więcej tego jogurciku z owocami czy jeszcze poczekać?
 

Podobne tematy

Do góry