reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SKAZA BIAŁKOWA ;(

Anita84 Z tego co napisalas to wedlug mnie to alergia.To samo bylo u mojego dziecka.Musisz sie zastanowic co dalas dziecku lub co ty zjadlas a karmisz piersia bo nie wiem w jakim wieku jest twoje dziecko.Tak jak pisaly dziewczyny kup olilatum a jesli lekarz to zobaczy pewnie przepisze ci masc sterydowa do smarowania tych suchych plam.Moze tez przepisac krem robiony na recepte w aptece.Polecam go.Musisz znalezc przyczyne alergi bo to moze byc takze reakcja na kosmetyki.Pozdrawiam i pisz co dalej u was!
 
reklama
iwonka2006 natalcia pije mleczko z butelki i ma 5 miesiecy:)
Raczej jedzenie odpada(jescze malo urozmaicona dieta) wiec podejrzewam ze to kosmetyki:confused: :confused: :confused: Ale kup OILATUM jest drogie ale bardzo dobre,proszek do prania tez moze byc przyczyna.Nie wiem jakich do tej pory uzywalas kosmetykow do pielegnacji.Moze to byc tez uczulenie na zwierzaka w domu o ile go posiadasz.
 
NOCKA przez caly czas mleczko jest to samo. IWONKa2006 jesli chodzi o kosmetyki to uzywamy oliwki bambino,a do kapieli penatenu. proszek do prania tez od poczatku jest taki sam- lovela. zwierzaka w domu nie mamy. dzis zalwazylam poprawe na jej policzkach, nie sa juz czerwone i chropowatosc rowniez znika:) ale nadal pozostaje na lydkach i kolankach.
 
Anita moja mała też miała mocno suchą skórke na nóżkach też używałam penten ale zmieniałam go na oilatum i wszystko sie unoromowało warto spróbować a jesli to nie pomoże too lepiej idz do lekarza aby upewnić sie czy to nie jest skaza białkowa.
 
wiecie co....ja mam to samo...od poczatku uzywam oilatum, piore w loveli, mleko to samo tzn nan ale obecnie 2...wlasnie maz pojechal z Oliwka do pediatry, zeby sie o to zapytac...wiec jak wreoci to napisze co w naszym przypadku powiedzial...mam wrazenie ze jest to skaza...i trzeba bedzie przejsc na jakies HA...
 
NOCKA przez caly czas mleczko jest to samo. IWONKa2006 jesli chodzi o kosmetyki to uzywamy oliwki bambino,a do kapieli penatenu. proszek do prania tez od poczatku jest taki sam- lovela. zwierzaka w domu nie mamy. dzis zalwazylam poprawe na jej policzkach, nie sa juz czerwone i chropowatosc rowniez znika:) ale nadal pozostaje na lydkach i kolankach.
Wiec jak bedziesz u pediatry to popros o masc robiona na recepte.To jest masc z tego co pamietam cholesterolowa i zamais olowki smarujesz tym cialko.Jest super i dobrze natluszcza cialo.U nas sie sprawdzilo bo oliwka jednak tez nas uczulala.Do kapieli Oilatum.
 
wlasnie maz wrocil od pediatry-sa to poczatki skazy bialkowej. Musi pic NAN HA 2 i musze jej podawac przez pare dni jakies kropelki na recepte, ktore sprawia ze uczulenie szybciej znikna.
 
reklama
Hmm tak podczytuję ten wątek bo mam wrażenie, że mój maluszek może mieć jakąś alergię pokarmową (chociaż mam nadzieję, że nie). Ma bardzo suchą i szortką skóre na ramionkach i dodatkowo na prawym ramieniu niełądną wysypkę. Utrzymuje się od trzech dni i dziś idziemy do lekarza. Sama nie wiem od czego, bo kąpię go ciągle w tym samym, cały czas ta sama oliwka, ten sam płun do prania...
 

Podobne tematy

Do góry