reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SKAZA BIAŁKOWA ;(

Wszukałam dość długo tematu na BB ale nie znalazłam wiec zakładam nowy watek :tak:
Mianowicie chciałabym sie dowiedziec kiedy można podac dziecku jogurty np. danonki :baffled:
Moja órcia ma 10 miesiecy i niestety skaze białkowa (od 4 miesiaca):baffled:
Jest na mleczku modyfikowanym BEBILON-pepti 2

moja siostra twierdzi abym spróbowała podać małej odrobine jogurtu (danonka) w celu sprawdzenia czy mała moze je jesc ( kiedy syn mojej siostry miał 2 mies. dostał skazy biał. a po 4 miesiacu juz mu "przeszło" )

Ale niewiem od kiedy można podac dziecku jogurt pytam ogólnie (iekoniecznie dziecku ze skaza białkowa ) buziaki asia
 
reklama
Danonek to nie jogurt...
Danonki podajemy dzieciom powyżej 3 roku życia, to są zalecenia producenta.

A rozmawiałaś o tym z pediatrą??
 
Mój maciek ma alegię na mleko. Alergolog mówiła, że gdy będzie miał 1,5 roku zrobić prowokację i właśnie podać jogurt. Ale na pewno nie danonek :) gorszego świństwa nie ma. Normalny jogurt kup i dodaj sama owocki i zobaczysz. ALe jak ma dopiero 10 msc. to ja bym poczekała jeszcze chwilę
 
Mój maciek ma alegię na mleko. Alergolog mówiła, że gdy będzie miał 1,5 roku zrobić prowokację i właśnie podać jogurt. Ale na pewno nie danonek :) gorszego świństwa nie ma. Normalny jogurt kup i dodaj sama owocki i zobaczysz. ALe jak ma dopiero 10 msc. to ja bym poczekała jeszcze chwilę
witam dlaczego uwazasz ze danonki to swinstwo ??
przeciez sa bardzo dobre i wiekszosc mam z BB je podaje swoim dzieciom
 
Danonek to nie jogurt...
Danonki podajemy dzieciom powyżej 3 roku życia, to są zalecenia producenta.

A rozmawiałaś o tym z pediatrą??
witaj dziekuje ci za odpowiedz ale dlaczego dopiero po 3 roku ??
moja bratanica jadła danonki od 1 roku teraz ma 2 latka i nadal wsówa je ze smakiem

to tak jak z mlekiem krowim mówia pediatrzy ze najlepiej podawac dziecku jak skonczy 3 latka
ale znam osobiscie rodzine - biedna mieszkajaca na wsi ich synek zaczoł pic mleko od krowy jak skonczył 1 i 3 miesiace i chłopak duzy i zdrowy
a kiedys wogóle nie było mleka modyfikowanego dzieci piły mleko krowie i "zyły "
pediatra "mówi ksiazkowo " a dziecko to "zycie "
wiec ja biore na pediatre poprawke:baffled::tak:
 
Danonek to nie jogurt...
Danonki podajemy dzieciom powyżej 3 roku życia, to są zalecenia producenta.

witam a jak kupujemy pluszka albo niektóre grzechotki to jest napisane "dla dzieci powyżej 3lat" a
a wiekszość i tak kupuje taka zabawke dla np 5 miesiecznego dziecka
producent tak musi napisac aby spełniał wymogi
buziaki
 
witam dlaczego uwazasz ze danonki to swinstwo ??
przeciez sa bardzo dobre i wiekszosc mam z BB je podaje swoim dzieciom

A skąd te dane o większości mam??
Danonki to świństwo, maja np za dużo cukru :sorry2:

witaj dziekuje ci za odpowiedz ale dlaczego dopiero po 3 roku ??
moja bratanica jadła danonki od 1 roku teraz ma 2 latka i nadal wsówa je ze smakiem

to tak jak z mlekiem krowim mówia pediatrzy ze najlepiej podawac dziecku jak skonczy 3 latka
ale znam osobiscie rodzine - biedna mieszkajaca na wsi ich synek zaczoł pic mleko od krowy jak skonczył 1 i 3 miesiace i chłopak duzy i zdrowy
a kiedys wogóle nie było mleka modyfikowanego dzieci piły mleko krowie i "zyły "
pediatra "mówi ksiazkowo " a dziecko to "zycie "
wiec ja biore na pediatre poprawke:baffled::tak:

Po trzecim roku życia, chociażby ze względu na ilość cukru.

Mleko krowie jest dobre dla cieląt a nie dla maleńkich dzieci :sorry2:


witam a jak kupujemy pluszka albo niektóre grzechotki to jest napisane "dla dzieci powyżej 3lat" a
a wiekszość i tak kupuje taka zabawke dla np 5 miesiecznego dziecka
producent tak musi napisac aby spełniał wymogi
buziaki

Ja nie kupuję, normy mają coś na celu, np ochronę dzieci...


Moja córka ma również skazę białkowa. Eksperymenty na własną rękę mogą się skończyć np. wstrząsem anafilaktycznym.
 
Ja Mojej córci podaję Danonki i nic nie ma, ale kiedyś rozmawiałam z taką panią w przychodni, która ma córkę ze skazą białkową i ona kupuje swojej córce tylko serki z bobovita.
 
reklama
A skąd te dane o większości mam??
Danonki to świństwo, maja np za dużo cukru :sorry2:



Po trzecim roku życia, chociażby ze względu na ilość cukru.

Mleko krowie jest dobre dla cieląt a nie dla maleńkich dzieci :sorry2:




Ja nie kupuję, normy mają coś na celu, np ochronę dzieci...


Moja córka ma również skazę białkowa. Eksperymenty na własną rękę mogą się skończyć np. wstrząsem anafilaktycznym.


po pierwsze mleko krowie podawano dzieciom od bardzo dawna ( ciekawa jestem czy 20lat temu jakbys nie mogła karmic piersia to czy zamiast mleka podawałabys wode ?? ) śmieszne szkoda słów

naszczescie co do danonków to tylko twoja opinia - pozwól ze bede miała inna

a po 3
kto tu robi eksperymenty ????
ja tylko pytam od pytania nic złego sie nie stanie :biggrin2:
 

Podobne tematy

Do góry