reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skierowanie na cc od ginekologa

reklama
Ja miałam skierowanie na cc, gdzie po prostu było "skierowanie na cc, na dzień taki i taki " bez podania przyczyny.
A w szpitalu ( termin i tak wyskoczył mi wcześniej bo 2tygodnie przed terminem wpisanym na skierowaniu ) gdy powiedziałam, że mam skierowanie na cc i powiedziałam z jakiego powodu, to tak i tak zrobili wpierw szybkie badania usg żeby potwierdzić ułożenie dziecka.
 
U mnie juz po kwalifikacji, lekarz robi badanie, sprawdza papiery (w tym to tzw. „Zaświadczenie”) wyniki poprzednich badan. Raczej formalność to byla, nikt niczego nie podwazal pomimo ze moj gin nie pracuje w danym szpitalu.
 
U mnie juz po kwalifikacji, lekarz robi badanie, sprawdza papiery (w tym to tzw. „Zaświadczenie”) wyniki poprzednich badan. Raczej formalność to byla, nikt niczego nie podwazal pomimo ze moj gin nie pracuje w danym szpitalu.
Ja mam zaświadczenie zwykłe od okulisty, skierowania nie muszę mieć. Na podstawie zaświadczenia zrobią cesarkę, muszę się tylko konkretnego dnia zgłosić i to tyle😉.
 
Witam,
Nie znalazłam takiego wątku, a mam dość pilne pytanie.
Do dziewczyn, które miały planowe CC: jak wyglądało wasze skierowanie od lekarza do cc? Na moim napisane jest po prostu "Zaświadczenie lekarskie" i w opisie info nt wskazań do cc, natomiast nie widzę, aby było to typowe skierowanie zatytułowane jako "skierowanie". Jest to skierowanie od mojego ginekologa prowadzącego, który nie pracuje w szpitalu w którym mam zamiar rodzić.
Czy niepotrzebnie się martwię i na kwalifikacji (będę mieć w przyszłym tygodniu na Madalińskiego) będzie ok, czy jednak powinnam poprosić mojego ginekologa o inny dokument? ehhh....
Z góry dziękuję za odpowiedzi ❤️
Ja miałam po prostu wypisane skierowanie i tam było,że na CC ze względu na..... I wymienione powody :)
 
Ja mam zaświadczenie zwykłe od okulisty, skierowania nie muszę mieć. Na podstawie zaświadczenia zrobią cesarkę, muszę się tylko konkretnego dnia zgłosić i to tyle😉.
Rodziłam 1,5 roku temu i w sumie nie dopytałam, czy konieczne było skierowanie. Ale wystawił mi je ginekolog na podstawie zaświadczenia od okulisty o zaleceniu CC. Na izbie przyjęć poprosili mnie o skierowanie.
 
Do góry