reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

składana gondola

reklama
chyba taki system wiekszosc skaladanych gondolek ma a te akurat c sa w zestawie do wozkow maxi cosi, to jedne z najdluzszych obecnie na rynku
 
ogladalam takze ta nie skladana to ona troszke wyzsza byla a tak na dlugosc to tak samo jak skladana i sie troszke cieplejsza no ale moj maly no wiosne sie urodzil to nie bralam tego pod uwage
 
Ale chyba do zimy to maluch się jeszcze do spacerówki nie przesiadzie ;) ale faktycznie mi również bardziej odpowiadała skłądana gondola z maxi cosi, bo zajmuje mało miejsca
 
oj wiesz co, my się do spacerówki przesiadalismy juz po 5 miesiacu, bo po prostu syn mial juz dosyc ogladania tylko chmur i nieba :):) na szczęście w elea mam trzy poziomy oparcia, więc jeździliśmy na półsiedząco, póki nie siadł juz dobrze i stabilnie
 
my sie do spacerowki przesiedlismy jak maly pol roku mial, tez go wozilismy tak na pol lezaco w murze tez 3 stopnie regulacji,
 
troche mi przeszkadza to, ze podnozek reguluje sie automatycznie w elea, ale tak podobno lepiej dla malych stopek, bo bardziej cwicza rownowage niz gdy sa non stop podpierane
 
reklama
tzn, ze nozki sa w dole? zgiete w kolankach? u nasw murze samo oparcie sie reguluje, a podnozek oddzielnie
 
Do góry