reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sklejenie warg sromowych

U nas tez byl ten problem, ja nieswiadoma mama, zostalam uswiadomiona przez siostre meza, zabieg trwal 30 sekund, Mala nawet nie zaplakala. teraz juzn tylko codziennie sprawdzac i rozszerzac cipke zeby sie ponownie nie skleilo, mozna tez smarowac mascia z wit.A lub oliwka.
 
reklama
U nas znowu ten sam problem. Dwa rozklejania i skleja się ponowine. Skonsultuję się jeszcze z innym lekarzem, aby potwierdzić opinię innej lekarki, żeby nic z tym nie robić i że w sytuacji, kiedy organizm zacznie sam wytwarzać hormony, to samo się rozklei
 
Kurde z twojego suwaczka wnioskuje, ze corcia juz spora jest, ginekolozka u ktorej byla mowila ze to sie zdarza i ze dobrze jest wlasnie rozkleic bo gdy dziecko sika to tam sie mocz dostaje i moga byc infekcje:eek: U nas poki co spokoj, smarowalam ja mascia z wit. A chyba z miesiac i jest ok, a za kazdym razem po kapieli poprostu rosciagam cipke i sprawdzam stan.
 
Kurde z twojego suwaczka wnioskuje, ze corcia juz spora jest, ginekolozka u ktorej byla mowila ze to sie zdarza i ze dobrze jest wlasnie rozkleic bo gdy dziecko sika to tam sie mocz dostaje i moga byc infekcje:eek: U nas poki co spokoj, smarowalam ja mascia z wit. A chyba z miesiac i jest ok, a za kazdym razem po kapieli poprostu rosciagam cipke i sprawdzam stan.

A widzisz, Twoja córcia daje sobie sprawdzać a z naszą jest gorzej, bo po tych dwóch rozklejaniach nie da sobie zaglądać. Nie ma problemów ze zmianą pieluszki, ale jak tylko widzi, że chcemy sprawdzić, czy znowu się nie zkleja, to składa nóżki razem. Nie mówię już o natłuszczaniu maścią, bo sama nie da a jak próbujemy na siłe, to jest wrzask. Mąż to już w ogóle stwierdził, że jak ja mam ją smarować na siłe, to on wychodzi, bo nie chce słyszeć tego wrzasku...
 
o kurcze tak czytam i teraz mysle czy u nadzi jest wszystko wporzadku. Wyglada jakby bylo okey,ale pisalyscie,ze sama sie nie zorientowalyscie. czy moglybyscie postarac sie opisac jak to wyglada? Nadia ma bilns na roczek niedlugo,nie wiem czy pani doktor bedzie zagladac do pochwy,ale jak nie to moze poprosze zeby sprawdzila czy wargi sa nie sklejone,bo sie troszke przestraszylam,skoro tak czesto to wystepuje u dziewczynek
 
No u nas to wygladalo tak ze jak rozszerzylismy cipke to otwor nie wygladal jak u doroslej kobiety tylko miala dziurke jak glowka od szpilki. Normalnie powinno byc taki trojkacik, jak u normalnej kobiety tylko malutki jak malutka cipka. Nie wiem dokladnie jak to opisac :-D
 
U nas znowu ten sam problem. Dwa rozklejania i skleja się ponowine. Skonsultuję się jeszcze z innym lekarzem, aby potwierdzić opinię innej lekarki, żeby nic z tym nie robić i że w sytuacji, kiedy organizm zacznie sam wytwarzać hormony, to samo się rozklei

można czekać aż się samo rozklei pod warunkiem, że cewka moczowa ma ujście... u mojej córki zrobiła się taka jakby kieszonka i mocz się cofał powodując infekcje dróg moczowych...
 
Witam
Wczoraj u mojej malej zauwazylam ten sam problem!! i jestem przerazona :-(
Tylko nie wiem co o tym myslec bo mala ma te mniejsze wargi sklejone ale nie ze one sa sklejone ze soba tylko sa przyklejone do scianki pochwy ...nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi,wejscie do pochwy jest otwarte,a wargi sa sklejone ale w druga strone... mialyscie do czynienia z czyms takim??
Maja to tez moje pierwsze dziecko i pojecia nie mialam,ze musze jej w cipcie zagladac i kontrolowac,jak mniejsza byla to robilam to ale ostatnio musze przyznac,ze juz nie :-(

Mam termin u pediatry na 15:00.
Hej wiem ze minęło już sporo lat ale co dalej działo się z tymi wargami pamiętasz co lekarz powiedział i czy się rozkleiły ?
 
reklama
Witam
Wczoraj u mojej malej zauwazylam ten sam problem!! i jestem przerazona :-(
Tylko nie wiem co o tym myslec bo mala ma te mniejsze wargi sklejone ale nie ze one sa sklejone ze soba tylko sa przyklejone do scianki pochwy ...nie wiem czy rozumiecie o co mi chodzi,wejscie do pochwy jest otwarte,a wargi sa sklejone ale w druga strone... mialyscie do czynienia z czyms takim??
Maja to tez moje pierwsze dziecko i pojecia nie mialam,ze musze jej w cipcie zagladac i kontrolowac,jak mniejsza byla to robilam to ale ostatnio musze przyznac,ze juz nie :-(

Mam termin u pediatry na 15:00.
Hej wiem ze minęło już kilka lat ale znalazłam akurat taki wątek u ciebie. Jak skończyła się histtoia z tymi wargami właśnie skleconymi do ścianki pochwy ?
 
reklama
Do góry