reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sklejone wargi sromowe u 2 latki

To mąż pojdzie drugi raz jeśli Ty nie możesz wziąć wolnego i niech zapyta o wszystko.
Nie ogarniam tego, ojciec nie może pielęgnować własnego dziecka? A co z samotnymi ojcami? Jakiś bezsens totalny, ta lekarka jest beznadziejna.
Mi się tez wydaje, że lekarka nie chciała pokazać, bo to mężczyzna 🤦
 
reklama
Lekarka zdecydowanie dziwna, ale ojciec też mógł się troszeczkę postawić i dopytać o wszystko. W końcu to wizyta pediatryczna dwulatki, a nie ginekologiczna z nastolatką.

Droga autorko, ja bym na waszym miejscu złożyła na taką lekarkę skargę. Owszem, rodzica obowiązkiem jest dbać o malucha i uczęszczać z nim do lekarza. Ale takie bezpodstawne ganianie w tą i spowrotem, bo lekarka ma problem żeby mężowi pokazać co i jak smarować to jakieś nieporozumienie.
 
Moja córka też miała sklejone, dostała maść, po dwóch miesiącach jest rozklejenie na 3/4 długości. Różnie to bywa z tego co wiem, zależy jaka przyczyna sklejenia. Nam powiedziała, żeby smarować takim "rozdzielającym" ruchem, to chyba logiczne w miarę, bo skoro są sklejone to trzeba za pomocą maści rozdzielać. Myślę, że wielkiej filozofii tu nie ma, zresztą najważniejszy jest składnik czynny leku, a nie sposób wcierania.
Co do lekarza 🤦‍♀️ Prawdziwego molestowania i złego dotyku nigdy nikt nie widzi, ale robią szopki normalnym rodzicom. Ja przestałam chodzić do przychodni z córką na szczepienie, mąż chodzi. Nie potrzebuję złośliwych docinków i porad z dupy. Regularnie czepiały się bzdetów, ale przez rok nie zauważyły, że młoda ma problem z pipką.
 
reklama
Koleżanki mąż nie kąpał rocznej córki bo to dziewczynka🤦 Więc też zapytałam, czy ma skłonności pedofilskie bo nie rozumiem.
Co za bzdura kompletna... Ja teraz w ciąży w ogóle córki nie kąpię, bo bym się już nie podniosła z kucania przy wanience 😂
Pedofil jest tak perfidnym typem, że tylko zachowanie dziecka może go zdradzić, sam się umie ukryć. Smarowanie pipki maścią, przewijanie, kąpiel to normalne czynności pielęgnacyjne, a całusy, przytulanki i wygłupy to czułość. Jak tata ma okazać dziecku troskę, miłość i przywiązanie jeśli nie może tego robić?
 
reklama
Do góry