reklama

sklep babyboom

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez minozka, 25 Listopad 2005.

1. minozka

minozka Fanka BB :)

zaglądałyście tam? Ja zajrzałam i ceny powaliły mnie na kolana!

Mimo woli porównywałam zabawki które maja moje dzieci z tymi ze sklepiku... ja jednej z nich przebitka 100zł!
    Ciekawe czy ktoś je kupuje?

2. Agnexx

Agnexx Gość

Ja byłam tam raz, zaraz po otwarciu i więcej nie zamierzam, bo ceny są kosmiczne... :p

3. reklama
  4. EWCIK100

EWCIK100 Fanka BB :)

Dziewczyny, skoro już o sklepach...
    Strasznie dużo czasu tracę na duże zakupy, które przy 4 osobach, psie i kotach, muszę robić przynajmniej raz w tygodniu. Pomyślałam, że mogłabym to robić w jakimś sklepie internetowym, zamiast tracić czas w kolejkach. Jeżeli macie jakieś sprawdzone adresy, to podzielcie się nimi na forum.

5. minozka

a o jakiego rodzaju sklepy Ci chodzi?

6. EWCIK100

Myślałam o takich ogólnych zakupach typu "szwarc, mydło i powidło" czyli to, co zazwyczaj kupuje się do domu: spożywka, chemia.

7. minozka

ja z inetu kupuję książki, zabawki a teraz przymierzam sie do kupna pralki. Spożywke chyba bałabym się kupić. mam gdzieś zapisane parę adresów ze sklepami, jak znajde do dam znaka

8. EWCIK100

Właśnie ja też. Dlatego pytałam o sprawdzone adresy. Kupowalam książki, jakieś rzeczy do domu. Ale jak sobie pomyslę, że ktoś mógłby mi przywieźć do domu zakupy, które normalnie sama muszę taszczyć ... marzenie.
    Niecierpię marketów: najpierw pakujesz zakupy do wózka (to jeszcze można uznać za przyjemne). potem kolejka do kasy, musisz wszystko wypakować i znowu zapakować, potem do bagażnika, potem z bagażnika... Koszmar. Umorduję się tymi zakupami niemiłosiernie. Fajnie byłoby sobie poklikać i po paru godzinach mieć wszystko w domu. Znalazłam kilka hipermarketów, ale nie wiem na ile są uczciwe i wiarygodne. Dlatego mam nadzieję, że może tu znajdzie się osoba, która robi tego typu zakupy i ma sprawdzoną firmę.

9. kate332

kate332 lipcowe mamy'05

ja tez kupuje raczej książki, gry, zabawki i takie tam ale zastanawiałam sie np nad soczkami czy słoiczkami dla dzieci ale jeszcze nie próbowałam

10. reklama
  11. aniaslu

aniaslu Administrator Członek załogi

12. EWCIK100

Fajny, o takie coś mi chodziło. Tylko, niestety daleko i dostawa w 24 godziny.

Poleć forum