reklama

Sklep internetowy czy tradycyjny?

Temat na forum 'Tu zapytaj' rozpoczęty przez NiedługoMama, 8 Czerwiec 2012.

1. NiedługoMama

NiedługoMama Zaangażowana w BB

Gdzie wolicie robić zakupy? Przez Internet, z domu, czy chodzić miedyz regalami i wybeirac?
    Ja przyznam, ze coraz czesciej sie lapie na tym, że zamawiam coś przez internet: i to nie tylko dla dzidziusia, ale też dla siebie. Np. w niektórych sklepach, jak np Bershka można zamowic przez internet, a potem odebrac w sklepie, a przesylka za darmo. No i w sieci jest o wiele wiekszy wybor, niz w samym sklepie.

Dla mojego dziecka tez juz kompletuję przez internet: jest szybciej i wygodniej. Lubie jak na stronie jest dużo opisów, zdjęć, są też jakies promocje, obniżki. I przyznam, że czasem sprawdzam w porownywarkach cen, bo nie ma sensu przeplacac.

A co Wy wolicie? Dlaczego sklep w internecie albo normalny jest lepszy, niż ten drugi?

2. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

Ja zdecydowanie wole robić zakupy w stacjonarnych sklepach, po tym jak kilka razy się przejechałam na internetowych - braku towaru, możliwości zwrotu czy reklamacji, uważam że lepiej póśjć, zobaczyć co i jak zastanowić się i dopiero kupić, a nie przez internet gdzie tez robimy szybko... poza tym jeśli chodzi o zabawki dla dzieci czy prezenty, wolę żeby były dobre jakościowo i pewne na 100% a internet tego nie gwarantuje!!

3. reklama
  4. NiedługoMama

Niby tak, ale ja chyba wygodna się robię... zresztą staram się kupować tylko w sprawdzonych sklepach, które mają dużo komentarzy i sprawdzam regulamin, jak to jest ze zwrotami...
    ale np dlatego wolę sklepy stacjonarne, niż Avon czy takie wysyłkowe kosmetyki. To mnie nie przekonuje.

5. e-foteliki

e-foteliki doradca ds bezpieczeństwa

Sklepy internetowe są zawsze tańsze od stacjonarnych dlatego też większość ludzi dokonuje w nich zakupu po wcześniejszych oględzinach w sklepach stacjonarnych :-D

6. NiedługoMama

Zależy jeszcze od kosztów wysyłki - czasem tak podbijają cenę, że się nie opłaca. dlatego fajnie, jak sklep ma darmową wysyłkę od pewnej kwoty. :)

7. Kiulik

Kiulik Fanka BB :)

ogólnie zawsze są plusy i minusy, najlepiej jak można coś zobaczyć w stacjonarnym i kupić taniej w internetowym, ale nie zawsze wychodzi to rzeczywiście taniej.... Mało jest rzeczy w necie, których można być pewnym na 100. Wiadomo, że jest wygodnej siedzieć przed komputerem, ale ruch, taki "zakupowy" też wskazany:). Wiadomo jak mama w ciąży, ruszać się nie może to to jedyna możliwość, ale ja osobiście lubię chodzić posklepach, porównywać, szukać okazji, obserwować, wszystko czegoś też uczy:)

8. teknoid

teknoid Początkująca w BB

ja polece sklep internetowy, tym bardziej ze teraz są nowe technologie,

chciałbym podzielić się rzeczą, którą znalazłem w internecie, czy to dobra opcja?
    podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepu internetowego Oscommerce i innych, z hurtownią internetową MebleNet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią').
    Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego domowy budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.

9. NiedługoMama

10. reklama
  11. malinowa-dama

malinowa-dama Początkująca w BB

Ja robiłam kiedyś zakupy w tym sklepie i byłam zadowolona :) mają fajne zabawki edukacyjne, z przesyłką też nie było problemu :)

12. NiedługoMama

Tak? o fajnie :) a co tam kupiłaś? zadowolona byłaś? produkty zgodne z opisem, takie jak na obrazku?

Poleć forum