reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sklep internetowy czy tradycyjny?

NiedługoMama

Aktywna w BB
Dołączył(a)
4 Czerwiec 2012
Postów
74
Gdzie wolicie robić zakupy? Przez Internet, z domu, czy chodzić miedyz regalami i wybeirac?
Ja przyznam, ze coraz czesciej sie lapie na tym, że zamawiam coś przez internet: i to nie tylko dla dzidziusia, ale też dla siebie. Np. w niektórych sklepach, jak np Bershka można zamowic przez internet, a potem odebrac w sklepie, a przesylka za darmo. No i w sieci jest o wiele wiekszy wybor, niz w samym sklepie.

Dla mojego dziecka tez juz kompletuję przez internet: jest szybciej i wygodniej. Lubie jak na stronie jest dużo opisów, zdjęć, są też jakies promocje, obniżki. I przyznam, że czasem sprawdzam w porownywarkach cen, bo nie ma sensu przeplacac.

A co Wy wolicie? Dlaczego sklep w internecie albo normalny jest lepszy, niż ten drugi?
 
reklama
Ja zdecydowanie wole robić zakupy w stacjonarnych sklepach, po tym jak kilka razy się przejechałam na internetowych - braku towaru, możliwości zwrotu czy reklamacji, uważam że lepiej póśjć, zobaczyć co i jak zastanowić się i dopiero kupić, a nie przez internet gdzie tez robimy szybko... poza tym jeśli chodzi o zabawki dla dzieci czy prezenty, wolę żeby były dobre jakościowo i pewne na 100% a internet tego nie gwarantuje!!
 
Niby tak, ale ja chyba wygodna się robię... zresztą staram się kupować tylko w sprawdzonych sklepach, które mają dużo komentarzy i sprawdzam regulamin, jak to jest ze zwrotami...
ale np dlatego wolę sklepy stacjonarne, niż Avon czy takie wysyłkowe kosmetyki. To mnie nie przekonuje.
 
Sklepy internetowe są zawsze tańsze od stacjonarnych dlatego też większość ludzi dokonuje w nich zakupu po wcześniejszych oględzinach w sklepach stacjonarnych :-D
 
Zależy jeszcze od kosztów wysyłki - czasem tak podbijają cenę, że się nie opłaca. dlatego fajnie, jak sklep ma darmową wysyłkę od pewnej kwoty. :)
 
ogólnie zawsze są plusy i minusy, najlepiej jak można coś zobaczyć w stacjonarnym i kupić taniej w internetowym, ale nie zawsze wychodzi to rzeczywiście taniej.... Mało jest rzeczy w necie, których można być pewnym na 100. Wiadomo, że jest wygodnej siedzieć przed komputerem, ale ruch, taki "zakupowy" też wskazany:). Wiadomo jak mama w ciąży, ruszać się nie może to to jedyna możliwość, ale ja osobiście lubię chodzić posklepach, porównywać, szukać okazji, obserwować, wszystko czegoś też uczy:)
 
ja polece sklep internetowy, tym bardziej ze teraz są nowe technologie,

chciałbym podzielić się rzeczą, którą znalazłem w internecie, czy to dobra opcja?
podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepu internetowego Oscommerce i innych, z hurtownią internetową MebleNet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią').
Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego domowy budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.
 
reklama
Do góry