reklama

Sklep internetowy z torebkami

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez natalia3257, 18 Lipiec 2013.

1. natalia3257

natalia3257 Początkująca w BB

Dziewczyny i kobiety :) czy któraś z was kupowała ze sklepu kitty.pl ? Chciałabym się dowiedzieć coś na temat tego sklepu, czy jesteście zadowolone z zakupu itp. Nie chcę kupować kota w worku :)

2. arabica

arabica Aktywna w BB

zrozumiałe, że się nie chce kupować kota w worku i lepiej jest korzystać ze sprawdzonych miejsc. Ja nie miałam okazji robić tam zakupów, ale mam inny sprawdzony sklep o ten Sklep Ragazzafashion więc jak będziesz potrzebować nowej torebki, spokojnie możesz tam zakupy zrobić.

3. reklama
  4. arabica

arabica Aktywna w BB

zrozumiałe, że się nie chce kupować kota w worku i lepiej jest korzystać ze sprawdzonych miejsc. Ja nie miałam okazji robić tam zakupów, ale mam inny sprawdzony sklep o ten Sklep Ragazzafashion więc jak będziesz potrzebować nowej torebki, spokojnie możesz tam zakupy zrobić.

5. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja w ogóle bym nie kupowała torebek w sieci, torebkę trzeba pomacać, sprawdzić z bliska, czy skóra nie pęka, czy zamek się nie zacina, jak bardzo jest pakowna, czy wygodnie się ją nosi na ramieniu :)

6. luna89

luna89 Fanka BB :)

Ja też wolałabym jednak zobaczyć taką torebkę na żywo zanim ją kupię. Czasami ciężko wyobrazić sobie, jak wygląda i jaką ma pojemność, jeżeli jej po prostu nie weźmiemy do ręki.

Poleć forum