reklama

sklep typu wszystko po 5 zł

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Magdzik20, 30 Styczeń 2013.

1. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

Drogie mamy i tatusiowie mam pytanie odnośnie sklepów z tanimi pierdułkami typu 1001 drobiazgów. Czy korzystacie z takich punktów?? Chciałabym otworzyć swój mały biznes i właśnie wpadł mi do głowy pomysł z takim małym sklepikiem. Powiem szczerze że ja lubię chodzić do takich sklepów i nakupować sobie jakiś pierdułek no ale ja to ja ;) a jak jest z wami?? Wolicie kupić coś porządnego za większą kwotę czy jakieś drobnostki ale taniej??

2. Iloona

Iloona Zaangażowana w BB

Wole jedna, droższa a konkretna rzecz. Dobrze i estetycznie wykonana. A w tych tanich sklepikach często bierzesz coś do ręki co z daleka wyglada fajnie a z bliska juz nie za bardzo. A to jakiś klej żółty itp.

3. reklama
  4. Kasiulka_1980

Kasiulka_1980 Mama Hani i Mai :-)

Nie wiem jak w Warszawie, ale u nas w Poznaniu często takie sklepy się otwierają i po paru miesiącach niestety już ich nie ma. Myślę, że to nie jest dobry pomysł na biznes.

5. Sosnowiczanka

Sosnowiczanka Mamusia Alanka :)

Ja tez wolę cos konkretnego kupować. Koło mojego salonu fryzjerskiego taki sklep wszystko po 5zl sie otworzył 2 lata temu i po paru miesiacach niestety sie zamknął. Teraz w jego miejscu jest ciucholand.

6. Lenati

Lenati Moderator

U mnie w mieście było tych sklepików kilkanaście . Zostało się dwa:-):-) W czym jeden jest po 2,50 i każdy chodzi kupować tam kleje ''super glue'' bo 4 w opakowaniu są więc się opłaca :-D

7. agulek80

agulek80 Fanka BB :)

Moim zdaniem lepszym pomysłem będzie ciuchland :-) tylko wszystko zależy w jakiej lokalizacji.

8. pieszczoszka1988

pieszczoszka1988 Jestem mamusią

mysle ,ze ciucholand z ubrankami dla dzieci był by bardziej trafny...

9. Fifka

Fifka ♥ Chłopcowa Mama ♥

Ja lubię takie sklepy ale one szybko splajtują.... więc wątpie zeby to był dobry pomysł... raczej ciucholandy się lepiej sprawdzają :)

10. reklama
  11. Magdzik20

Magdzik20 Fanka BB :)

dzięki za odpowiedzi właśnie w mojej okolicy jest jeden tak sklep już od ładnych paru lat a teraz nawet powiększyli swój lokal tak więc myślałam że może coś się uda w tym kierunku natomiast ciucholandów w mojej najbliższej okolicy jest chyba z 7

12. zarejestrowany

zarejestrowany Zaciekawiona BB

7 i pewnie każdy ma Klientów. Z tym wszystko po 5 zeta może wypalić, jeżeli towar będzie tam dobrej jakości, a dobra jakość i 5 zł to raczej tylko przy drobnych rzeczach ;)

Poleć forum