reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sklep z wózkami w Warszawie

Dołączył(a)
10 Październik 2010
Postów
5
Witam serdecznie
Czy ktos może polecic sklep z dużą ilością wózeczków w Warszawie lub okolicach??? Najbardziej interesuje mnie Ecoline Bolder SD. Okazało się, że kupno wózka jest chyba trudniejsze od zakupu samochodu...
Będę wdzięczna za info
Pozdrawiam
 
reklama
ooooooo to prawda - kupno wózka to coś dużo cięższego niż kupno samochodu!
sama szukam takiego sklepu cudownego- no w świecie dziecka jest kilka wózków wjupiterze - jest największy sklep dziecka. i jest sklep na wale międzyszyńskim - tylko nie pamiętam jak się nazywa i tam jest więcej niż w świecie i są ciekawe dość.
 
A najgorsze jest to, że we wszystkich sklepach w których byłam są te same modele... Dramat jakiś:-( Ale w tym na wale nie byłam- odwiedzę:-)
 
Ten typ wózka jest w sklepie w Starej Miłosnej blisko stacji. Jest to sklep dzieciecy ale nie pamiętam jak się nazywa, chyba Krasnal. Jest tam nawet sporo wózków.
 
Ja tydzień temu kupiłam wózek w Marywilskiej44 w sklepie JOLIMPEX. Zdecydowałam się na wózek Bebetto Luca S-line. Czytałam o nim dużo pozytywnych opinii.

Oo wybieram się tam właśnie po ten wózek. Mogę wiedzieć ile zapłaciłaś? W wersji 3w1?
 
reklama
Polecam sklep z wózkami na Al. Solidarności, żeby pooglądać, bo jeśli chodzi o ceny, to lepiej negocjować w sklepach internetowych.
 
Do góry