reklama

Sklepy internetowe z biżuterią

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Agaxx, 21 Sierpień 2012.

1. Agaxx

Agaxx Zaciekawiona BB

2. alzedziak

alzedziak Początkująca w BB

Ja wolę sklep Aimor. Mają ładne pierścionki z diamentem, zawieszki, kolczyki,obrączki. I to wszystko w atrakcyjnej cenie.

3. reklama
  4. Georginaa

Georginaa Początkująca w BB

Ponieważ preferuję biżuterię artystyczną wybieram tylko sklepy z takową w ofercie;) Najbardziej do gustu przypadł mi sklep internetowy Galerii Artystycznej KuferArt i mogę go z całego serca polecić:) Prawdziwe cudeńka, w różnych cenach, wszystkie wysokiej jakości:) Na pewno każda fanka biżuterii artystycznej będzie zachwycona:)

5. missfab

missfab Początkująca w BB

osobiscie nie stac mnie na droga bizuterie i lubie ja czesto zmieniac, wiec szukam raczej taniej i modnej bizuterii.
    ostatnio kupilam kilka rzeczy w sklepie internetowym Fablou (modne dodatki) i jestem z nich bardzo zadowolona. Lubie tez Zare, ale czasem ceny sa troszke za wysokie jak na mije warunki :)

6. dolly19

dolly19 Zaciekawiona BB

7. layryn

layryn Aktywna w BB

Teraz wszystko można w sieci kupić. Biżuterię kupowałam tylko na aukcjach.

8. Gosiaww

Gosiaww Początkująca w BB

Ja biżuterię kupuję na allegro . Bardzo ładne rzeczy tam są w niskich cenach .

9. ingena

ingena Aktywna w BB

Niedawno kupowałam biżuterię na arillo.pl i muszę przyznać, że mają tam na prawdę zdolnych artystów i świetną biżuterię.

10. reklama
  11. Olek-3

Olek-3 Fanka BB :)

U nas w rodzinie sporadycznie, czasami przy innych zakupach, okazjach, wyprzedażach biżuterii Candela, swarovski ale nie są to kolie, częściej kolczyki, naszyjniki...

12. katee82

katee82 Fanka BB :)

Polecam sklep internetowy seibella.pl. Miła obsługa i szybka dostawa a świecidełka pierwsza klasa :)

P1350055.JPG
    P1310446.jpg P1330912.jpg

Poleć forum