reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sklepy internetowe

Ten na Powstańców to opiszę Wam.

Jak jest skrzyżowanei z Hallera to kawałek dalej w stronę Biielan. Jak jedziecie z miasta to po lewej stronie. Na przeciwko Drogerii chyba "Natura" która jest po prawej stronie ulicy Powstańców. Ja jak szukałam tego sklepu to stanęłam samochodem koło tej drogerii i okazało sie że muszę przejść tylko na drugą strone Powstańców.
Spróbuję zaraz wkleić Wam mapkę.
Cenowo chyba lepiej niż w Mama i ja w którym dzisiaj byłam. Ciuchy fajne ale strasznie drogie. Wydałam prawie 200 zł ::)
a kupiłam tylko spódniczkę na szelkach lnianą i koszulkę. Koszulka fajna bo później do karmienia mi się przyda.
Już trzeba myśleć o letnich ciuchach. Ja wyciagnęłam z szagfy jakieś letnie rzeczy i myślałam że spoko się w niektóre zmieszczę a tu niespodzianka i już teraz się nie dopinam. ::)

 
reklama
No nie udało mi się zapisać z mapki obrazu.

ale to jest na skrzyżowaniu z Jastrzębią albo Sokolą. taki w miarę nowy budynek.
 
Musze sie wam dziewczyny pochwalic :) wkoncu kupiłam cos wyjsciowego :) :) :) Przez przypadek znalazłam sklep ciazowy,wydaje mi sie bardzo tani,choc moze niema oszałamiajacego wyboru-ja jednak cos znalazłam :)
Polecam ten sklepik:
Sklep "PODWALE" 1 pietro WROCŁAW
 
reklama
Do góry