reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sklepy z odzieżą ciążową w ZG

Skorupka84, czas więc poznać ZG :-) a topaz to taki mini dom handlowy (ta sama strona ul. boh. westerplatte, na której znajduje się empik i pgnig) - na parterze tego bydunku jest m.in. Rossmann, a vis-a-vis jest właśnie ten lump, taki mały niepozorny, po schodkach :-)
 
reklama
EHH taka zabiegana teraz jestem ze nie mam nawet czasu spokojnie po lumach pochodzic, w piatek odebralismy mieszkanie i mamy teraz troche latania ale po marketach budowalnych :p jak sie ograniemy juz troszke to wtedy znajde czas dla siebie :D
 
Znam super sklep ciążowy na ul.Wrocławskiej 3 mają tam wszystko od odzieży po bielizne ( super staniki na fiszbinach i bez duże rozmiary)i wszelkie akcesoria sama tam kupowałam także obsługa pierwsza klasa nic z imporu wszystko polskiej produkcji.POLECAM ten sklep!!!
 
Witam Was dziewczyny sama nie dawno odwiedziłam Sklep Ciążowy w Zielonej górze na Wrocławskiej 3 i byłam pod wrażeniem ilości sukienek i wszystkiego,rewelacja bielizna biustonosze laktacyjne przepiękne Polecam super!!!
 
moze i reklama ale staniki do karmienia maja tam swietne ! :-D


Witam serdecznie dziewczyny naprawdę maja tam super staniki kupiłam tam 3szt w miskach usztywnianych myślałam że nie dostanę takich a mam rozmiar ciężki do zdobycia bo 65I,ale fajna Pani tam pracuje i jeden nawet mi specjalnie zamówiła.Bardzo polecam!!!Wyprawki dla maluszków też mają fajne+ kocyki ,ogólnie wszystko tam można kupic do szpitala .:-):angry:
 
reklama
jesli chodzi o zg to jakas tragedia...w c&a juz dawno dział ciazowy zlikwidowali...w h&m rozmiar do xl wiec jak ja jestem raczej puszysta i jeszcze w ciazy przytyłam (aktualnie rozmiar aż 52:( ) to poprostu praktycznie nie mam gdzie sie ubierac teeraz poszukuje sukienki na wesele i co w salonie ciązowym na wroclawskiej Pani byla w stanie zaproponowac mi 3 sukienki raptem z ktorych w jednej tylko wygladalam znosnie....i ja sie pytam w takim razie gdzie takie wieksze przyszle mamy jak ja maja sie ubierac?
 
Do góry