reklama

Sklepy z zabawkami edukacyjnymi - gdzie kupujecie?

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez MartaPaz, 8 Wrzesień 2015.

1. MartaPaz

MartaPaz Początkująca w BB

Hej!

Zobaczyłam temat o biżuterii, a podobnego o zabawkach nawet w "szukajce" nie mogłam znaleźć. Jak się mylę to bardzo przepraszam :zawstydzona/y:

Chyba dla każdej mamy wychowanie mądrego dziecka jest priorytetem. Więc po co kupować zwykłe zabawki które nic nie wnoszą, jak można kupić takie które nie dosyć, że bawią to jeszcze uczą. Co myślicie o takim podejściu do sprawy, też tak macie? :laugh2:
    Szczególnie teraz jak dzieci cały czas siedzą przed telewizorem i te dzisiejsze bajki które robią wodę z mózgu, zamiast pomagać rodzicom w edukacji szkraba.

Odpowiadając jako pierwsza na pytanie z tematu, powiem Wam, że ja mam o tyle szczęście, że mój znajomy jest producentem takich zabawek. Więc jest tanio :-) Zabawek mają wprawdzie kilka na krzyż i nie wszystko co mają jest na stronie, ale serdecznie polecam, bo nie ma to jak drewniane zabawki. Trzymajcie linka: Producent pomocy dydaktycznych i zabawek - ZP Aleko

2. Jagodaa89

Jagodaa89 Początkująca w BB

Drewniane zabawki na pewno rozwijają kreatywność u dzieci, nie wiem jak to wygląda w przypadku tych interaktywnych. Ja póki co jestem na etapie kupowania grzechotek itp. zabawek. Ostatnio zamówiłam nawet bardzo fajną z http://bubumarket.pl mały jest nią wręcz zachwycony. Czasami jak się człowiek zastanowi to tak nie wiele trzeba, aby wywołać uśmiech u dziecka ;)

3. reklama
  4. Mini-Figurki

Mini-Figurki Zaciekawiona BB

Jeżeli mowa o zabawkach edukacyjnych czy generalnie artykułach dla dzieci,to ja zamawiam je w sklepach internetowych,gdzie jest największy wybór i zawsze można liczyć na niższą cenę.

5. bejbikk

bejbikk Początkująca w BB

Ja to samo! Głównie to w internecie, bo lubię sobie poszperać i na prawdę są niższe ceny. Ale w sumie drewniane zabawki też są fajne :D

6. rikki

rikki Zaciekawiona BB

7. asiakorcz

asiakorcz Początkująca w BB

Ja ostatnio kupiłam mojej chrześnicy co prawda zabawkę muzyczną (gitarkę stąd: Link do: Sklep dla dzieci Epinokio.pl), ale w Pinokiu kupuję też często zabawki edukacyjne. Niektóre są tak fajne, że sama bym się chetnie pobawiła ;)

8. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Ja polecam abyście zapoznały się z ofertą gier edukacyjnych na urwis.pl gdzie znajdziecie odpowiednią grę dla swojego dziecka. Jest tam bardzo duży wybór gier dla maluchów w każdym przedziale wiekowym. To bardzo fajne i wartościowe gry dzięki, którym dzieciaki uczą się wielu przydatnych rzeczy.

9. Paulina844

Paulina844 Początkująca w BB

Bardzo duży wybór różnych zabawek znajdziecie na www.Zabawekraj.pl
    Zabawki edukacyjne, interaktywne i kreatywne, drewniane. Duży wybór klocków, dla chłopców i dziewczynek, dla niemowląt. Ponadto modele sterowane RC, sprzęt sportowy taki jak hulajnogi, również wyczynowe i grawitacyjne, deskorolki i rolki a na zimę łyżwy, rowerki biegowe i trójkołowe. No i oczywiście artykuły szkolne - super plecaki, tornistry, piórniki i worki oraz wiele innych. Codziennie nowe, niepowtarzalne produkty.

10. reklama

Poleć forum