reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

skoki rozwojowe -1 rok życia

Moja Wiki od kilku dni ma straszliwe problemy z zaśnięciem, wierzga rączkami, nóżkami, kwili przez sen tak, że się budzi z płaczem i usypia dopiero na rękach u mnie. Zastanawiam się czy to właśnie nie objaw skoku... Bo wrażeń staramy się jej w umiarkowanym stopniu dostarczać... Miał któryś z waszych bobasów tak??Nie wiem czy się martwić czy też nie
 
reklama
Moja mała jest do godz. 11 super wyspana po nocy a potem już marudzenie. Pada po 18 i muszę ją kąpać po 20 bo nie mogę jej obudzić. A tak to nie śpi cały dzień. Normalnie jakby nie mogła zasnąć i też jak śpi to się budzi po 15 minutach.
 
Moj tez w dzien spi gora 30 minut i takich drzemek robi sobie kilka, ogolnie w ciagu dnia spi 4h ale na rarty...pol godzinki,dwadziescia minut....ewentualnie na spacerze pospi ale dziss iedzimy w domu bo wichura u nas.
 
A ja nie zauważyłam jakiegoś rytmu tak jak na tym wykresie. Czasami zdarzy się dzień, góra dwa dni fymlowania a potem jest faktycznie aniołek.
 
Franek też sobie robi drzemki, ale ma dłuższy sen jak pójdziemy na spacer i jak wrócimy to po śpi jeszcze godz. albo nawet i więcej, a jak siedzimy w domku to zostają nam tylko drzemki i potem wieczorem jest strasznie marudny ze zmęczęnia.
 
po wczorajszym fatalnym dniu dziś Natalka bardzo ładnie bawiła się na macie i po raz pierwszy tak długo! i jak dałam jej grzechotkę do ręki, to podniosła rączkę i tak jej sie przyglądała :)
przez dzień dalej prawie nie śpi, ale może jutro będzie lepiej :)
 
Moja Domi też ostatnio ma dziwne dni, w dzień ucina 3-4 drzemki góra 30 min, no chyba że na spacerze jesteśmy, a tak to tylko na rękach wszytsko ją nudzi i taka marudna jest, w sumie kończymy we wtorek 11 tyg, więc może to dopiero zapowiedź:-)
 
reklama
reklama
Do góry