reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skoki rozwojowe

madzia2299

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Czerwiec 2021
Postów
26
Hej hej mam pytanko jak to jest ze skokami rozwojowymi? Wydaje mi sie ze my juz po pierwszym skoku rozwojowym jesteśmy ale nie było to jakieś tragiczne ogółem mała była bardzo spokojna, a wszędzie piszą, że skoki rozwojowe wiażą się z niespokojem dziecka i płaczem. Ja takiego zachowania u mojej córki nie zaobserwowałam. Za to widzę nowe umiejętności jest bardziej aktywna po przebudzeniu rozgląda sie nie chce zabardzo leżeć w wózku bo mało z niego widzi. Ale żadne jej zachowanie nie wskazywało na ten słynny skok rozwojowy. Płakała owszem z reguły przy bolacym brzuszku czy jak nie mogla sie wypróżnić tak to nic więcej. Stąd moje pytanie czy skok rozwojowy może byc bez żadnych objawów?
 
reklama
Z tymi skokami to jest problem, bo nie do końca wiadomo czy są , a jeśli tak- czy u wszystkich dzieci. Mój syn beż skoków zauważalnych.
 
Ja mam 3 miesieczne dziecko i nie zauwazylam zadnych „objawow” skokow rozwojowych ☺️ Od poczatku jest bardzo spokojnym egzemplarzem 🙈
 
Do góry