reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skóra niemowlaka .

Tusia5058

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Luty 2019
Postów
40
Co to może być?
 

Załączniki

  • Screenshot_20190407-152439.png
    Screenshot_20190407-152439.png
    363 KB · Wyświetleń: 281
reklama
Wygląda jak alergia. Ja bym się wybrała do lekarza i to jak najszybciej, bo te zmiany to już mocno nasilone
 
I sorry od 12.02 masz problem ze skórą dziecka i dalej pytasz w sieci co to jest zamiast pójść do lekarza? [emoji37]
 
Suche i szorstkie czy jakby tłuste?

Byliście w końcu u dermatologa/alergologa??
Suche, a po nocy ma żółte plamy na koszulce. A na bokach ma suchą skórę, byliśmy u lekarza i kazał smarowac i kąpać emolium. Karmię piersią, prawie nic nie jem. Czy to może być od plynu do prania.
 
Jak suche i szorstkie to może być azs, ale wysięk mi nie pasuje. Wtedy chyba bardziej łzs i emolienty wtedy szkodzą. U jakiego lekarza byliście?
Zacznij jeść bo się wykończysz.
 
Jak z wysiękiem to może być łojotokowe zapalenie skóry (też może mieć związek z alergią). Tu by się przydał dobry dermatolog.
 
Moja corka miala takie cos za uszkami i pod pachami mowili ze odparzyny byla u dermatologa i okazalo sie ze to zapelenie skory lojotokowe. Dostalismy masc ze sterydem ale srednio pomagalo pomogl nam tribiotic i maslo kokosowe
 
reklama
A mój syn miał takie zaminy z wysiękami przy azs, porobiły mu się nawet nadżerki przez niewłaściwe leczenie i jego drapanie. Rany musieliśmy zaleczyć antybiotykamii sterydami, a później to już na dobre zaprzyjaźniliśmy się z emolientami. I chociaż młody ma już 10 lat to my wciąć używamy Atoperalu Baby ;)
 
Do góry