reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skracająca się i miękka szyjka macicy. 27 tydzień..

Najważniejsze że przeżył i jest zdrowy :) wróciłam dziś ze szpitala, dostałam 2 zastrzyki na przyśpieszenie rozwoju płucek i codziennie luteinę na podtrzymanie ciąży. mam zakaz chodzenia i przeciążania się do końca ciąży, więc czekają mnie 3 (mam nadzieję) miesiące leżenia plackiem, ale dla naszego dzidziusia mogłabym leżeć i dłużej. W szkole udało się załatwić lekcje indywidualne i mam nadzieję że wszystko się ułoży.
Przeczytałam Twoją historię i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jak było Ci ciężko, Wojtuś musi być bardzo silnym chłopcem i chyba ma to po Mamie
 
reklama
Hej, cały czas leżę, ale jest dobrze bóle minęły i mam nadzieję że tak już zostanie. W środę miałam wizytę u lekarza i nie ma rozwarcia, szyjka też się już nie skraca, więc jestem dobrej myśli, może uda mi się donosić do terminu. :)
 
Ostatnio bardzo się pogorszyło, Niuńka pcha się do nas coraz bardziej. Złapały mnie skurcze, przeleżałam prawie 3 tygodnie w szpitalu, na ktg co róż wychodzi 'czynność falowa macicy' czasem lekkie skurcze ale wypuścili mnie ze względu na święta. mam rozwarcie na 1,5cm , szyjka prawie całkiem zgładzona. Dziś po badaniu lekarz, nie wiem czy go dobrze zrozumiałam, powiedział że główka jest już w kanale rodnym albo że wciska się w ten kanał.
Mała ma wg usg od 2 do 2,5 kg - zależy który lekarz mnie badał. we wtorek skończy się 36 tydzień więc najgorsze zagrożenie już minęło, ale martwię się ze względu na to że jest taka malutka..
 
Do góry