reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skracająca szyjka 1,5 cm w 34 tyg

Dzięki dziewczyny za odp. Mam jeszcze jedno pytanie czy to ja cos nie tak zrobiłam,że szyjka zaczęła się skracać,jakie są tego przyczyny skoro jeszcze w 32 tyg było ok?
Czy to oznacza, że kolejne ciąże bbędą takie same?
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odp. Mam jeszcze jedno pytanie czy to ja cos nie tak zrobiłam,że szyjka zaczęła się skracać,jakie są tego przyczyny skoro jeszcze w 32 tyg było ok?
Czy to oznacza, że kolejne ciąże bbędą takie same?



nie musiałaś nic złego robić ja ,moje zło to było pomyślenie"przeciez jak cała ciaze lezałam i nic sie nie skróciło przu skurczach to po co lezec" i wstałam dosłownie na 2 godziny. i na 2 dzień juz lezałam w szpitalu do końca.Moja doktor przyszła i wrzeszczy "Przeciez gadałam!!! do 37 tyygodnia leżeć kołami do góry!!!!"potem nie pozwolili mi nawet do kibla wstawac. ani do telewizora. mysle sobie a jak wstane po pilota na 2 łózku to przeciez nic się nie stanie.wstałam po pilota słysze ze moja doktor idzie :D to ja myk do łózka. wchodzi do mnie i pyta się "lezysz??"a ja "tak leze sobie i odpoczywam" a ona "przeciez mówiłam ku... ma.. kołami do góry!!!! "zaraz bedziesz lezec u nas w pokoju dyzurnym jak bedziesz wstawaca jak nie to takiego kopa w du.. dostaniesz ze z własnej woli miejsiac nie staniesz!!!"ja na to ze przeciez nie wstalam a ona"ku... przeciez widziałam gdzie był pilot!" nawet o takie coś sie wsciekali ,a swoja droga zawsze sie zastanawiałam dlaczego do wszystkich była grzeczna miła pani doktor a jak mi coś mówila to leciały same przekleństwa ,nawet jak cos opowaidała.(to znajoma mojej rodziny)taka straszna dswulicowosc odczuwałam i fałszywosc
 
Ja jestem w 33 tc i wlasnie pisze ze szpitalnego lozka..od 28tc skraca mi sie szyjka i ja dzisiejszym USG okazalo sie ze ma tylko 2 cm.
Lekarze martwic sie nie kaza,bo to jest jeszcze gorna granica,dostaje sterydy na plucka malej i mam nakaz lezenia..moge sobie do WC tylko pojsc?ktore mam w pokoju :)
U mnie przyczyna skracania sie sa twardnienia brzucha...od 20tc.
Jesli w srode sie okaze ze leki nie zahamowaly skracania,to czeka mnie lezenie do rozwiazania...mam nadzieje ze dotrwam do 36tc...
 
Do góry