reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

skrócenie się szyjki macicy w 10 T C

Rozwiązania
0
Myślę że nie potrzebnie się nakręcasz , no chyba że w pracy mega dźwigasz , żeby była możliwość od ost wizyty aż tak się skrócić , ja w 17 tyg miałam 5 cm szyjkę też bardzo długa
możliwe że trochę się nakręciłam dlatego chciałam się zapytać czy któraś z Was miała podobny problem, zobaczymy co powie mi jutro lekarz

reklama

Suprise87

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
nie rozumiem w ogóle po co sie tu oburzasz, jeżeli nie odpowiada Ci to co tu pisze to po prostu olej moje pytanie.
Z ginekologii nie mam, ale medyczne owszem. ale to nie ma żadnego znaczenia. Nie napisałam również że nie ufam, bo ufam i to bardzo, ale kazała mi się bardzo dobrze obserwować co właśnie zrobiłam.
Pytasz o rady, mówię swoje zdanie. Do oburzenia mi jeszcze daleko :) Myślę, że jutro lekarz rozwieje najlepiej Twoje wątpliwości. Nie ma co się nakręcać i martwić na zapas. Pamiętaj, że uratuje nas tylko spokój! ;) I życzę Tobie wszystkiego dobrego, ciąży bez stresów :)

Rozwiązania
0
Pytasz o rady, mówię swoje zdanie. Do oburzenia mi jeszcze daleko :) Myślę, że jutro lekarz rozwieje najlepiej Twoje wątpliwości. Nie ma co się nakręcać i martwić na zapas. Pamiętaj, że uratuje nas tylko spokój! ;) I życzę Tobie wszystkiego dobrego, ciąży bez stresów :)
dzięki

Ania0306

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Ja od początku ciąży miałam wyczuwalną szyjkę. Na każdej wizycie szyjka długa i zamknięta. I jeszcze bym ciążę przeniosła gdyby nie to, że miałam planowane cc. Nie sugeruj się tym co Ty czujesz tylko tym co lekarz mówi ;)

Rozwiązania
0
Ja od początku ciąży miałam wyczuwalną szyjkę. Na każdej wizycie szyjka długa i zamknięta. I jeszcze bym ciążę przeniosła gdyby nie to, że miałam planowane cc. Nie sugeruj się tym co Ty czujesz tylko tym co lekarz mówi ;)
własnie staram się zupełnie tym nie sugerować bo to w końcu ludzki organizm, u każdego inaczej, ale z drugiej strony jak coś jest mocno wyczuwalne a po jakaimś zdarzeniu nie, to jak by cos się stało to bym sobie tego nie wybaczyła... ale nic jestem dobrej mysli ;)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry