reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrócona szyjka?

lena882

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
300
Mam do was takie inne pytanie. Kiedyś jak wkładałam palec w moja pochwę to na długości palca czułam swoją szyję. A dzisiaj z ciekawości włożyłam i po szyjce ani śladu. To jest normalne że ona się unosi czy tak mi się skróciła?
 
reklama
Rozwiązanie
Samemu ciężko jest. Właśnie ona może skracać się bez objawów. Jeśli masz wątpliwości to umów się wcześniej na wizytę. Jak byłam w szpitalu z powodu bólu biodra to były dziewczyny właśnie ze skrócona szyjka i mówiły ze się o tym dowiedziały dopiero na wizycie kontrolnej ... wiec jeśli masz wątpliwości jakieś to się umów na wizytę wcześniej. Moja jakaś długa nie jest i tez mam obawy właśnie ....
A kiedy ostatnio sprawdzalas gdy ja czulas? Szyjka wędruje w ciągu doby, to normalne. Poza tym w ciąży zazwyczaj jest wysoko. Palcem skrócenia nie wybadasz, ew rozwarcie ;)
 
Samemu ciężko jest. Właśnie ona może skracać się bez objawów. Jeśli masz wątpliwości to umów się wcześniej na wizytę. Jak byłam w szpitalu z powodu bólu biodra to były dziewczyny właśnie ze skrócona szyjka i mówiły ze się o tym dowiedziały dopiero na wizycie kontrolnej ... wiec jeśli masz wątpliwości jakieś to się umów na wizytę wcześniej. Moja jakaś długa nie jest i tez mam obawy właśnie ....
 
Rozwiązanie
Do góry