reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Skrzep czy poronienie ?

Dołączył(a)
28 Marzec 2023
Postów
9
Witam. Spóźniał mi się okres 2 tyg , dostałam nagle silnego krwawienia i towarzyszący ból , wyleciało to ze mnie pierwszego dnia i ból prawie zniknął , czy to może być poronienie , czy normalny skrzep i panikuje ?
 
reklama
Mogła być ciąża biochemiczna, mógł być tez zwykły okres, mogły być zawirowania hormonalne, mogło być to wszystko - bez wykonanego testu ciążowego skąd możemy to wiedzieć?
 
Mogł nie pęknąć pęcherzyk graffa i opóźnić się owulacja lub w ogóle mogło jej nie być. Myśle ze możesz zdobić bete tylko pytanie cyz jest sens. Kiedyś tez miałam taki gesty okres, a w ciąży nie byłam :)
 
2 tyg okresu brak nie robiłaś testu?
Miewałam takie cos bez spóźnienia okresu i myśle ze to pęcherzyk graffa był ale nie sprawdzałam nigdy
 
2 tyg okresu brak nie robiłaś testu?
Miewałam takie cos bez spóźnienia okresu i myśle ze to pęcherzyk graffa był ale nie sprawdzałam .
Stały partner, więc zawsze z tego co przyniesie życie,będziemy się cieszyć. Rok wcześniej miałam problemy z prolaktyna i brakiem okresu. Od roku mam go normalnie i w większości regularnie. Za rok chcemy starać się o dziecko i nie chce po drodze się rozczarować.
 

No to nawet jesli nie chcialas sie rozczarowac to 2 tyg nie miec okresu to moglas tego sikanca z apteki zrobic. Zawsze warto wiedziec, na czym sie stoi. W 7 tygodniu zarodek ma niecaly 1 cm, a pecherzyk ciazowy niecale 2. To moze byc tez fragment zluszczajacej sie blony sluzowej macicy. Idz do lekarza, zeby sprawdzic, czy wszystko ok.
 
reklama
No to nawet jesli nie chcialas sie rozczarowac to 2 tyg nie miec okresu to moglas tego sikanca z apteki zrobic. Zawsze warto wiedziec, na czym sie stoi. W 7 tygodniu zarodek ma niecaly 1 cm, a pecherzyk ciazowy niecale 2. To moze byc tez fragment zluszczajacej sie blony sluzowej macicy. Idz do lekarza, zeby sprawdzic, czy wszystko ok.
No to nawet jesli nie chcialas sie rozczarowac to 2 tyg nie miec okresu to moglas tego sikanca z apteki zrobic. Zawsze warto wiedziec, na czym sie stoi. W 7 tygodniu zarodek ma niecaly 1 cm, a pecherzyk ciazowy niecale 2. To moze byc tez fragment zluszczajacej sie blony sluzowej macicy. Idz do lekarza, zeby sprawdzic, czy wszystko ok.
 
Do góry